חופש הביטוי – תמרור אזהרה על מקלדת

חופש הביטוי – תמרור אזהרה על מקלדת
Spread the love

פגיעה בחופש הביטוי - תמרור אזהרה על מ

במדינת ישראל אין חופש ביטוי. כלומר, יש, אבל לא כשמדובר בשופטים המורמים מהעם. אוי ואבוי למי שיעז להטיל ביקורת של שופט עליון. אחת דינו: מעצר עד תום ההליכים. ראינו כבר מה קרה לפיני כהן שזרק נעל על השופטת ביניש, קיבל 3 שנים בכלא, ואילו גננות מתעללות שמכות קטינים בגני ילדים מקבלות עבודות שירות.

חופש הביטוי קיים, כל עוד הוא לא נוגע למורמים מהעם.

שימו לב כיצד העובדים הסוציאליים תמיד מנצחים בבית המשפט בתביעות דיבה. השופטים נותנים להם יתרון כי דמם סמוק יותר מדם האזרחים שנפגעו משלטונם של חוטפי הילדים.

Print Friendly, PDF & Email
שירת הסירנה

שירת הסירנה

בתאריך 25.11.2015 פנתה יחידת הונאה-סייבר תל אביב אל השופט אורנשטיין וביקשה ממנו אישור לחדור לבית של העיתונאית לורי שם טוב באופן סמוי ולהתקין בביתה תוכנת ריגול. מעשים אלו של ריגול אחרי עיתונאים ואזרחים מבוצעים דרך קבע במדינות עולם שלישי, בד"כ באמצעות תוכנות תוצרת מדינת ישראל, שהמדינה מאשרת את מכירתם לגורמים זרים. בישראל עצמה, מעולם לא נבדקה חוקיות הפרקטיקה של חדירה סמויה לבית עיתונאים והתקנת מכשירי ריגול. כפי שמסתבר לאור נוסח הצו עליו חתם השופט אורנשטיין, לא נראה כי דרוש הרבה על מנת להוציא צווים מהסוג הזה, ודי בכך שהמשטרה מתלוננת בפני בית המשפט כי עובדי מדינה טוענים ששמם הטוב נפגע. השופט אורנשטיין הוא חותמת גומי של המשטרה, שכן אישר את ביצוע החדירות הסמויות והתקנת תוכנות הריגול בביתה של העיתונאית לורי שם טוב למשך שנה שלמה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *