יאיר נתניהו העליל על דנה כשדי “מאהבת של בני גנץ” ונתבע לשון הרע על סך מיליון ש”ח

יאיר נתניהו העליל על דנה כשדי “מאהבת של בני גנץ” ונתבע לשון הרע על סך מיליון ש”ח
דנה כשדי גייסה 340 אלף ש"ח מהציבור על מנת לתבוע את יאיר נתניהו לשון הרע
Spread the love

דנה כשדי, בחורה צעירה, תובעת מיאיר נתניהו באמצעות אביה עו”ד קובי כשדי, מיליון ש”ח, על נזקים לשמה הטוב, כשהעליל נגדה, שהיא המאהבת של בני גנץ.

מדובר בעלבון בוטה ביותר. נתניהו, הכפיש את דנה כשדי, שהיא המאהבת של בני גנץ, ובאמצעות פרסומיו המבאישים בטוויטר, הפך את שמה הטוב של כשדי למרמס, והיא זכתה לתגובות מכפישות ומבישות במיוחד, תוך שהיא הופכת למוניקה לוינסקי, הישראלית.

לצורך התביעה, כשדי גייסה מהציבור, שרובו נמנה על תומכי בני גנץ, סך של 343,008 ש”ח, כשכשדי ביקשה לגייס סכום של 250 אלף ש”ח, ל”כיסוי הוצאותיה”, לכאורה. מדובר בסכום אסטרונומי שגוייס אי פעם עבור תביעת לשון הרע.

נתניהו, שלא תוייג בפרסום של כשדי, טרם הגיב. מן הסתם הוא ישכור את שירותיו של עו”ד יוסי כהן, תרנגול קרב מרוט נוצות, שהוכיח בתביעות קודמות שכשלו כישלון חרוץ, כי ההגנה הכי טובה היא הכפשת היריב ללא בסיס. ראו כשלונותיו של עו”ד יוסי כהן, בתביעה של אב הבית לשעבר, מני נפתלי, ועוזרות “הבית הלבן”, שתבעו וזכו.

דנה כשדי גייסה 340 אלף ש"ח מהציבור על מנת לתבוע את יאיר נתניהו לשון הרע
דנה כשדי גייסה 340 אלף ש”ח מהציבור על מנת לתבוע את יאיר נתניהו לשון הרע
עו"ד קובי כשדי תובע את עלבונה של בתו דנה כשדי, על עלילה שרקם נגדה יאיר נתניהו
עו”ד קובי כשדי תובע את עלבונה של בתו דנה כשדי, על עלילה שרקם נגדה יאיר נתניהו
עו"ד קובי כשדי פוסט מיום 22.4.20 בו הוא מודיע על התביעה נגד הנסיך מבלפור י"ם
עו”ד קובי כשדי פוסט מיום 22.4.20 בו הוא מודיע על התביעה נגד הנסיך מבלפור י”ם

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *