יהורם שקד פיצוי לגבר על תלונת שווא במשטרה 40 אלף ש”ח תמ”ש 16092-04-16

יהורם שקד פיצוי לגבר על תלונת שווא במשטרה 40 אלף ש”ח תמ”ש 16092-04-16
יהורם שקד. משפד גברים במזונות
Spread the love

פיצוי על תלונות שווא שהגישה הגרושה נגד בן זוגה לשעבר, כאשר הגבר מקליט אותה וניתן לשמוע שהיא משקרת. מדובר ב- 2 תלונות. אחת הוקלטה ולגביה השופט יהורם שקד קבע פיצוי של 40,000 ש”ח. תלונה שניה לא הוקלטה ולגביה שקד החליט שאיננו יכול לפצות כי מדובר במילה נגד מילה.

אלא שזה בדיוק מה שמרתיח. כאשר אישה מגישה בקשה לצו הגנה, צו הרחקה או צו מניעת הטרדה מאיימת, כמעט ב- 99% מהמקרים אין לה בדל של ראיה, והכל מילה נגד מילה ובכל זאת לאותו שופט אין בעיה לכתוב שהאישה אמינה, הגבר לא אמין, ולתת לאישה צו במעמד צד אחד. אם ה”אמינות”, היא שובר השוויון לצורך צווי ההגנה למיניהם, מדוע האמינות של הגבר (אשר הוכחה כבר בתלונה הראשונה והמתועדת) לא שימשה שובר שוויון שהצדיק פיצוי גם על התלונה השניה?

את הגבר ייצג עוה”ד רון לוינטל. הזכייה היא לא בגלל הכישרון של רון לוינטל, אלא בגלל שהשופט יהורם שקד היה להוט להוציא משהו קטן לטובת גברים, אחרי אין ספור סיפורי טרור שהפעיל על גברים. יש להניח שהגבר שילם לרון לוינטל שכר טרחה כ- 50,000 ש”ח (זה מחירו). לוינטל הבטיח לו לפחות 100,000 ש”ח, והגבר יצא עם 40,000 ש”ח. ניצחון מריר. כעת יש לראות אם הפרקליטות תגיש נגד האישה כתב אישום על תלונה כוזבת.

פסק דין של השופט יהורם שקד תמ”ש 16097-04-16 פיצוי גבר שגרושתו הגישה נגדו תלונת שווא כוזבת במשטרה, קובץ pdf

Print Friendly, PDF & Email
לורי שם טוב

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *