יקי בן יששכר בכנס אבות 2020 תבע בארה”ב את מרכז החירום של אל”י (אגודה להגנת הילד) וגרם לסגירתם

יקי בן יששכר בכנס אבות 2020 תבע בארה”ב את מרכז החירום של אל”י (אגודה להגנת הילד) וגרם לסגירתם
יעקב בן יששכר ולצידו בתו אתי. תמונה: יוטיוב
Spread the love

כנס אבות 2020 יקי בן יששכר ב”עדויות מהגהנום”. לפני יותר מעשור אימה של הבת אתי בן יששכר החליטה שלא לגדל אותה. פקידות הסעד החליטו שהאבא אינו ראוי לגדל את ביתו רק בגלל שהוא גבר. הילדה הוכנסה למעון חירום של אל”י (אגודה להגנת הילד) ברח’ זמנהוף בתל אביב (בניהולם של תופרי התיקים חניתה צימרין ודני מלא רון), ושם הוחזקה 8 חודשים. פקידות הסעד המליצו להכניס את יקי בן יששכר לאבחון פסיכיאטרי כפוי רק בגלל שנלחם לשחרר את ביתו ממרכז החירום, והשופט נתן נחמני שאישר את כליאתה של אתי בן יששכר כמעט ואישר גם את האשפוז הפסיכיאטרי לאבא. למזלו של יקי התגייסו האבות להפגנות נגד השופט המושחת נתן נחמני, וכל המאבק תועד בסרט דוקומנטרי לערוץ 1. הפק”סיות קיוו שאתי תתחנן ללצאת מכלא הרווחה אל האמא שלה, אולם זה לא קרה. בסופו של דבר יקי תבע את אל”י בארה”ב בפנסיבניה שם הצליחה חניתה צימרין לגייס 2.5 מיליון דולר בתרומות כדי שהיא תוכל לממן את משכורתה ואורח החיים הרהבתני שלה (שאנל, פראדה, דיור).

כתוצאה מהתביעה התורמים הפסיקו לתרום והמתרימים הפסיקו להתרים כי כתב התביעה הבהיר להם אילו זוועות מעוללת אל”י לקטינים שהרווחה חוטפת למעונות החירום. יקי זכה לגדל את ביתו, וכיום לאחר ששוחררה מצה”ל היא לומדת משפטים.

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

3

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *