להורים יהודה הללי וימנגיסט סלומון – מדינת ישראל מפרסמת את הילדים שלך לאימוץ בין מכרז למכירת נכס לבין מכרז לרכישת דירה תיק אימוץ 27826-08-19, תיק אימוץ 57285-01-17

להורים יהודה הללי וימנגיסט סלומון – מדינת ישראל מפרסמת את הילדים שלך לאימוץ בין מכרז למכירת נכס לבין מכרז לרכישת דירה תיק אימוץ 27826-08-19, תיק אימוץ 57285-01-17
Spread the love

בלי בושה מפרסמים פקידי האימוץ אילן דודיאן ואורנה שאולוב, ילדים של הורים שנשלחים לאימוץ, בין מכרז לרכישת רכב לבין מכרז לרכישת דירה.

כך למשל אנו למדים, כי הפעוט של יהודה הללי, שנולד במזל טוב (?!) ביום 26.1.2015 מיועד לאימוץ, ויתקיים דיון להכרזתו כבר אימוץ ביום 26.11.19 בפני שופטת המשפחה בת”א תמר סנונית פורר. לאבא אין כל סיכוי אצל שופטת זו, הידועה כקבלנית אימוצים.

גם הזאטוטה של האמא ימנגיסט סלומון שנולדה ביום 5.11.2014 ומחר תחגוג יום הולדת 5 שנים, במשפחה זרה, במקום שאמא שלה תחגוג עם בתה, תרים אותה על הכסא 6 פעמים, ותדליק לבתה נרות על עוגת יום הולדת, הגב’ אורנה שאולוב פקידת אימוצים, מודיעה לאמא שלה כי ביום 30.5.19 ניתן על ידי השופטת רבקה מקייס בביהמ”ש לענייני משפחה ראשון לציון, פסק דין הקובע כי נתמלאו כלפי הקטינה כל תנאי האימוץ, והילדה מוכרזת כבת אימוץ, לאחר “שהוכח שכך מחייבת טובתה”.

באמת, כך הוכח? השופטת רבקה מקייס, שעל שולי גלימתה, דבקו התאבדויות אבות, לאחר שניתקה אותם מילדיהם, מודיעה לאמא האומללה ימנגיסט סלומון, חצי שנה אחרי שהבת שלה כבר נשלחה לאימוץ, כי יש לה זכות ערעור תוך 15 יום מיום פרסומו בעיתון.

מדינת ישראל סוחרת בילדים מיום הקמת המדינה, וגם טרם הקמת המדינה, מפרשת חטיפת ילדי תימן, כשעד שנת 2012 קראו לפרשה “היעלמות ילדי תימן”, והחל משנת 2012 החלו לקרוא לפרשמה בשמה: “חטיפת ילדי תימן מזרח ובלקן“.

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

3

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *