מה כבודו מעדיף צ’ק או מתנה? כ- 50 עורכי דין הוזמנו לבר מצווה שחגג השופט יהושע גייפמן לבנו

מה כבודו מעדיף צ’ק או מתנה? כ- 50 עורכי דין הוזמנו לבר מצווה שחגג השופט יהושע גייפמן לבנו
מה כבודו מעדיף, צ'ק או מתנה? כ- 50 עורכי דין הוזמנו לבר מצווה שחגג השופט יהושע גייפמן לבנו
Spread the love

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/p84aBG-8zL

כ- 50 עורכי דין הוזמנו לבר מצווה שחגג השופ יהושע גייפמן לבנו. האם רכשו יתרון מול עורכי דין שלא הוזמנו? ואולי גם מול אלה שהביאו צ’ק רזה יותר?

עורך דין פלוני נחרד לשמוע במערכת הכריזה בבית המשפט לענייני משפחה ברמת גן את הקל המהדהד, שלא פעם מבשר רעות: “עו”ד פ’, נא לגשת ללשכתו של כבוד השופט גייפמן”. אלא שהפעם דווקא ציפתה לעורך דיננו הפתעה נעימה. רינת, מזכירת השופט יהושע גיייפמן, מסרה לו הזמנה לחגיגת בר המצווה של הבן של כבודו, שהתקיימה בסוף אוגוסט באולמי הדר די-מול ברמת גן.

פ’ לא היה לבד. יותר משהיתה זו בר-מצווה, זה היה כנס משפטנים. למעלה ממאה היו שם, ביניהם חמישים עורכי דין שמרביתם מופיעים בפני השופט.

שניים מהם אף התבקשו מהשופט לשאת דברי ברכה. עו”ד יואל דיפל מכוח היותו ידוע ביכולת החריזה ההומוריסטית שלו, ועו”ד יורם ירקוני מכוח היותו ראש וועדה לענייני משפחה בלשכת עורכי הדין.

מה כבודו מעדיף, צ'ק או מתנה? כ- 50 עורכי דין הוזמנו לבר מצווה שחגג השופט יהושע גייפמן לבנו
מה כבודו מעדיף, צ’ק או מתנה? כ- 50 עורכי דין הוזמנו לבר מצווה שחגג השופט יהושע גייפמן לבנו

Print Friendly, PDF & Email
לורי שם טוב

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *