מחאת הכינור הבוכה: פרויקט אבות גרושים אותו יזם האבא רפאל רובין, לאבות הסובלים מתסמונת ניכור הורי מנותקים מילדיהם ונאלצים לראותם תחת פיקוח במרכז קשר של משרד הרווחה

מחאת הכינור הבוכה: פרויקט אבות גרושים אותו יזם האבא רפאל רובין, לאבות הסובלים מתסמונת ניכור הורי מנותקים מילדיהם ונאלצים לראותם תחת פיקוח במרכז קשר של משרד הרווחה
Spread the love

פרויקט “מחאת הכינור הבוכה“, אותו יזם רפאל רובין, אבא לשני ילדים קטנים, שנאלץ לראות את ילדיו במרכז קשר, בגלל פקידת סעד המוליכה שולל את השופט. גרושתו של רובין קיבלה משמורת על הילדים, והחלה לבצע ניכור הורי כשהיא מונעת מהאבא קשר עם ילדיו. פקידת הסעד העלילה על האב שהוא לא מצליח להתמודד עם “הפרידה מהילדים”. זוהי פשוט זדוניות לשמה של עו”ס שכתבה שעל האב לראות את הילדים במרכז הקשר כדי לבחון האם האב מבין מהי טובת ילדיו.

במהלך דיון בבית המשפט אמרה העו”ס, כי ההורים נמצאים ברמת קונפליקט גבוהה שכן הוא מבקש משמורת משותפת, והיא מתלבטת האם להרחיק את האב לגמרי מהילדים או לאפשר קשר של פעם בשבוע, שעה בשבוע במרכז קשר. מספיק לקרוא את הדברים האלה כדי להבין שהנ”ל חושבת שלאבא לא מגיע שום זכות, ולדעתה האבא רק מפריע לבית המשפט ליישם את חוק חזקת הגיל הרך. פקידת הסעד הזו פשוט מנוולת.

בלית ברירה, וכדי לא לנתק את הקשר מילדיו הסכים האב לראות את ילדיו הקטנים תחת פיקוח במרכז הקשר ברח’ המלך ג’ורג’ 33 תל אביב, בניהולה של עו”ס אריאלה גרבוז. האחרונה, לא איפשרה לילדיו של האב לשטוף ידיים בכיור המטבח במרכז הקשר ודיווחה לפקידת הסעד כי האב מתחכם ויש לו רעיונות מזיקים, כמו לבשל עם הילדים שלו ארוחת צהריים אותה יאכלו במרכז הקשר, ולכן היא ממליצה להפסיק את המפגשים ולדעתה לא ייגרמו לילדים נזק, כי ממילא הגרושה עומדת על כך שיש ביניהם קונפליקט. זהו למעשה מעגל שוטה שמתחיל מרצון האישה לנתק את האב מילדיו, תחת איום שייגרם קונפליקט שיגרום נזק לילדים, ולכן עדיף לנתק מראש.

להלן מקבץ סרטוני המחאה המקורית של האבות הנגנים: רפאל רובין וחגי נדב.

רפאל רובין מסביר בצרפתית למבקרת בגינת גן מאיר את המחאה שהוא מבצע נגד מרכז הקשר

חגי נדב מקדיש שיר לרפאל רובין

שיר נוסף שמקדיש חגי נדב לרפאל רובין שיזכה לקבל את ילדיו

חגי נדב ורפאל רובין בשיר משותף לסגירת מכלאות הקשר

חגי נדב

והשיר שסגר את הערב

Print Friendly, PDF & Email
לורי שם טוב

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *