מחלקה פנימית בית חולים שערי צדק זלזול במטופלים ואיחולי מוות

מחלקה פנימית בית חולים שערי צדק זלזול במטופלים ואיחולי מוות
Spread the love

בעקבות משבר הקורונה בבתי חולים, התקבלה כתבת ערוץ 13 לעבודה בבית החולים ותיעדה התנהלות מזעזעת של אחיות וצוות רפואי כלפי מי שנזקק לשירותיהם, כולל הזנחת מטופלים, קשירת מטופלת מבוגרת באוויר והזנחתה לזמן ממושך, כלה בלא לקלח מאושפזים.

הכתבת מציגה רישום כוזב של טיפול רפואי, ניתוק לחצני המצוקה בלילה, ומשמרות מפרכות של 16 שעות ברציפות.
אחות בית החולים רושמת דיווח מפוברק בעניינם של מטופלים ורחצה שלהם שלא התבצעה. “קצת שקר זה לא בעיה”, אומרת האחות לתחקירנית, אותה היא חושבת עובדת כמותה.
“יופי תיפול”, כך מאחלת אחות למטופל שמנסה להתרומם ממיטתו.
ההנחיה החד משמעית של אחות ראשית בבית חולים שערי צדק, לא לענות לטלפונים “גם אם זה ביבי בטלפון”.
אישה חולה (קשישה), חסרת אונים, תלויה באוויר (עם מנוף), מפוחדת, והאחות שאמורה לטפל בה, בוחרת לשדרג את החדר שהזמינה במלון שלמה המלך. הקשיבו לתיעוד השיחה של האחות. הזמן חולף, החולה חסרת ישע, עדיין תלויה באוויר (תלויה באמצעות מנוף), האינפוזיה שברגלה מתנתקת.
האחות הראשית בבית חולים שערי צדק, נלחמת בזלזול של אנשי הצוות בחולים. זלזול שמסכן חיים.

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *