מחמוד שדאפנה ענייני משפחה טבריה מאכזב: גרושה לא תשלם פיצויים על סרבנות גט ולא תפצה על תלונות השווא במשטרה תמ”ש 8465-09-15

מחמוד שדאפנה ענייני משפחה טבריה מאכזב: גרושה לא תשלם פיצויים על סרבנות גט ולא תפצה על תלונות השווא במשטרה תמ”ש 8465-09-15
השופט מחמוד שדאפנה. תמונה: הנהלת בתי המשפט
Spread the love

פסק דין מאכזב ביותר של השופט מחמוד שדפאנה המבייש את המיגזר. אפילו ביזיון. מדובר בגרושה המגישה תלונות שווא נגד בעלה במשטרה, ומסרבת להתגרש, כלומר מעגנת את הבעל. על כל מעשי הכיעור הללו הגיש הבעל באמצעות עו”ד יוסי נקר תביעה לפיצויים גם בגין סרבנות הגט (5 חודשים), וגם בגין לשון הרע והגשת תלונות השווא במשטרה.

האישה לא קיימה עם הבעל יחסי מין במשך 4 שנים, לא רצתה להביא ילדים לעולם, לא בישלה, לא ניקתה את הבית, וחגגה את חגי ישראל בנפרד ממנו. בעקבות תלונתה, הוא הורחק מהעיר ל- 15 ימים, נשלל הנשק האישי שלו, והורידו לו את השכר.

שדאפנה קבע שהגרושה בעצם נשמה טהורה, תמימת לב, ושהיא בעצם המסכנה. נו באמת. הגרושה טענה שזה לא שהיא סירבה לקבל גט, היא רק רצתה לסגור את ענייני המשמורת והמזונות לפני שהיא מואילה לקחת גט. שדאפנה קבע שזה תירוץ סביר ומקובל. אלא מה היה קורה אם הגבר היה אומר אותו דבר, שהוא קודם רוצה לסגור את המשמורת (אצלו) והמזונות (שהאישה תשלם לו) ואז הוא יואיל לתת גט? הא? כשהמגדר מתהפך, התמונה נראית אחרת לגמרי.

לגבי תלונות השווא, שדאפנה קבע שאין לו ראיות לכך שמדובר בתלונת שווא. פה למעשה עו”ד יוסי נקר נפל בפח שטמן לו השופט מחמוד. מחמוד ביקש מיוסי נקר לוותר על שמיעת ההוכחות. יוצא שהגרושה לא נחקרה על תצהיר העדות הראשית שלה (או כתב ההגנה שלה) ולכן מחמוד קיבל את הטענות שלה, ולא פסק נגדה פיצויי לשון הרע ורשלנות. חבל. עו”ד יוסי נקר היה יכול לקרוע את הצורה לגרושה והוא הפסיד הזדמנות.

Print Friendly, PDF & Email
לורי שם טוב

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *