מעון לנשים מוכות אישה לאישה “חברת הביטוח ביטלה את הכיסוי הביטוחי לתביעות נזיקין” ת”א 9726-12-16 אריאל פורמנובסקי ובנו נ’ עמותת אישה לאישה ואח’

מעון לנשים מוכות אישה לאישה “חברת הביטוח ביטלה את הכיסוי הביטוחי לתביעות נזיקין” ת”א 9726-12-16 אריאל פורמנובסקי ובנו נ’ עמותת אישה לאישה ואח’
עפרה ג'יניאו יו"ר מקלט אישה לאישה - מגנה על נשים שמרביצות
Spread the love

עמותת מעון לנשים מוכות “אישה לאישה”, נועדה לתת עזרה ראשונה לנשים שספגו אלימות מבני זוגן, לברוח מהגבר המכה ולהציל חייהן וחיי ילדיהן. באופן רעיוני, מדובר בפרויקט מבורך, אלא שתחקיר של אתר זה גילה, כי עמותה “אישה לאישה” אינה מאכלסת נשים מוכות.

** בתמונה: עפרה ג’ניאו מנכ”לית העמותה, מאכלסת מדופלמת של נשים מכות בעמותה.

הנשים המתאפסנות בעמותה הן נשים אלימות, שקרניות, שחוטפות את הילדים מאבות ובני זוגן לשעבר, לצרכים טקטיים של הליכי גירושין או  כדי למנוע מבני זוגן לראות את הילדים לצרכי סחיטת כספי מזונות ועוד.

כך קרה לאבא אריאל פורמנובסקי, שהייתה לו משמורת משותפת על בנו היחיד, וזוגתו לשעבר (מזכירה בכירה בביהמ”ש עליון), החליטה שלא מתאים לה שהאבא פורמנובסקי התקדם בחייו בלעדיה, בתור נקמה איפסנה את עצמה במעון לנשים מוכות ביחד עם בנו הקטן ומנעה מאריאל לראות את בנו או לשוחח עימו.

בדיון שהתקיים בבית המשפט לענייני משפחה פ”ת, השופט נתן הוראה לאישה “המוכה”, לשחרר לאלתר את הילד מהשבי במעון ולהשיבו לאביו, שכן האבא איננו מסוכן לבנו, ובירור שנערך במעמד הצדדים התברר, כי איננו מסוכן גם לאישה. האישה איננה מוכה, היא אישה מכה שדרסה את אריאל פורמנובסקי עם רכבה, וגרמה לו לנכות. האבא מעולם לא איים עליה, והיא בחרה לאפסן את עצמה על דעת עצמה, מאחר והסכם השכירות בדירתה הסתיים והיא לא מצאה דירה להתגורר בה.

האבא אריאל פורמנובסקי תבע את עמותת אישה לאישה ואורגניה תביעת נזיקין הכוללת בין היתר לשון הרע, והפרת פרטיותו, על שמנעו ממנו לראות את בנו תקופה ארוכה, והעלילו נגדו עלילות שווא ביודעין שהינן שקריות.

בעקבות התביעה של אריאל פורמנובסקי, פנו אורגני המעון “אישה לאישה” לחברת הביטוח “איילון”, המבטחת לכאורה את העמותה ואורגניה בביטוח אחריות מקצועית, אלא שחב’ הביטוח הודיעה כי היא לא מכירה בכיסוי ביטוחי בתיק זה ביחס לנתבעות, לאור כתב התביעה שהוגש נגדן, מאחר וכל הנטען בתביעתו של אריאל פורמנובסקי אמת ונכון.

המשמעות של התביעה, כי עתה תספוגנה הנשים והעמותה את כל ההוצאות. ספיגה נעימה!

 

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *