מצילים את גילה יונה

מצילים את גילה יונה
Spread the love

גילה יונה, בת 27 מאושפזת באשפוז כפוי פלילי במחלקה 6 א’ בטירת הכרמל מיום 6.10.19. ביום 24.10.19 ניתן על ידי ביהמ”ש צו אישפוז ל-3 שנים, לאחר שגילה הורשעה באיומים כלפי עובדת סוציאלית.
בימים אלו, אנו מגייסים כספים לצורך תשלום לעורכת דין, שתייצג את גילה בערעור לביהמ”ש מחוזי כנגד פסק הדין שנקבע נגדה.
עד כה, גייסנו 2,000 ש”ח וחסרים לנו 8,000 ש”ח לייצוג.
למה אנחנו עוזרים לגילה יונה?
תקראו את הדברים שכתבה לפני כמעט שלוש שנים כשנלחמה נגד הרווחה להשיב את בתה אליה: “לא גדלתי עם כפית של זהב בפה. אני בלי משפחה…”.
גילה גדלה במוסדות משרד הרווחה. את בתה ילדה בגיל 20. הרווחה לא איפשרה לה את הזכות לאימהות, ולא נתנה לה הזדמנות לגדל את בתה. כל חייה של גילה הם מאבקים על הזכות להורות.
במשך 7 שנים גילה נלחמת לממש את אימהותה, ללא הצלחה. לאחר שהעו”ס סירבה לאפשר לגילה לתת מתנת יום הולדת לבתה, “איימה” להגיע לביתה ולמרר את חייה. איום שלא מומש, נאמר בכאב של אמא, הניב גזר דין לאישפוז כפוי.
אנו מבקשים לשחרר את גילה הביתה ולנסות לשנות את גורלה לטובה.
מבקשים מכם, לקחת חלק במיזם להשיב את גילה הביתה ולתרום כמה שניתן כדי לסייע להצלתה של גילה.
לצורך כך נאספים התרומות בבנק דיסקונט סניף 051, מס’ חשבון 131658133, על שם משה שלם.


מצילים את גילה!

 

 

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *