מרכז קשר מתכון בטוח להרס בריאותו הנפשית של הילד

מרכז קשר מתכון בטוח להרס בריאותו הנפשית של הילד
Spread the love

מרכז קשר הוא מקום אליו מגיע ההורה שנותק מילדו. במקום זה נפגש ההורה עם הילד לשעה קלה בפיקוח עובדת סוציאלית. הסרטון הראשון מתאר את חטיפת הילד מביתו ע”י פקידת סעד מטעם משרד הרווחה הבריטי אשר הינה עובדת סוציאלית במקצועה.

בסרטון הילד הזועק להוריו שיצילו אותו, אך הוריו עומדים חסרי אונים מול נציגת המערכת הדורסנית הזו – מערכת הרווחה, וכל שנותר להם הוא לתעד את חטיפתו של בנם יקירם, ולכשיגיע לבגרות יוכלו להראות לו את הסרט כדי שיבין שהם לא נטשו אותו אלא נחטף בכפיה בידי עובדים סוציאלים.

מחזות קורעי לב כמו זה המוצג בסרט מתרחשים מדי יום גם במדינת ישראל ואף שופט או מחוקק לא מוכן להרים את הכפפה ולאמר די.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=xpSzkqopP7Y&feature=player_embedded]

 בסרטון השני שצולם במצלמה נסתרת נראה אותו ילד שהוגדר ע”י שירותי הרווחה הבריטיים כילד ש”נמצא בסיכון רגשי” בשל גירושי הוריו. ילד זה נחטף למשפחה אומנת וכאן בסרט הוא נפגש עם אימו במרכז הקשר בו הוא בוכה לאימו כי תיקח אותו הביתה ואף תוקף את העובדת הסוציאלית כי תניח לו. הילד הזה היה פעם ילד מאושר ומאז שהעובדים הסוציאליים נעצו בו את ציפורני הטרף שלהם, הידרדרה בריאותו הנפשית פלאים. היום הוא ילד אומלל, כל כך קטן וכבר רווי בצלקות נפשיות קשות.

הילד הזה היה פעם ילד מאושר ומאז שהעובדים הסוציאליים נעצו בו את ציפורני הטרף שלהם, הידרדרה בריאותו הנפשית פלאים. היום הוא ילד אומלל, כל כך קטן וכבר רווי בצלקות נפשיות קשות.

Print Friendly, PDF & Email
לורי שם טוב

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.

One thought on “מרכז קשר מתכון בטוח להרס בריאותו הנפשית של הילד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *