משטרת קרית מלאכי תופרת תיקים ליוצאי אתיופיה

משטרת קרית מלאכי תופרת תיקים ליוצאי אתיופיה
Spread the love

תיעוד מזעזע של שוטרי משטרת קרית מלאכי, בשיחות פרטיות בקבוצת וואצאפ נגד אזרחים יוצאי אתיופיה.
בסרטון רואים כיצד שוטרים עוצרים באלימות ברוטלית צעיר ממוצא אתיופי, ואח”כ לועגים לו בקבוצת הווצאצפ המשטרתית, שם הם מתגאים על שהשאירו צלקת על פניו לכל החיים, מתנת משטרת ישראל.
מדמם ואזוק הובא הבחור האתיופי לתחנת המשטרה בקרית מלאכי. ומה עשה קצין החקירות? הורה לאחד משוטריו להזמין “סנגור לבן זונה”. ההנחייה הזאת של קצין החקירות הייתה רק יריית הפתיחה לבדיחות גזעניות ופוגעניות על חשבונו של הצעיר יוצא אתיופיה.

על רקע תמונות של הצעיר הפצוע, כתבה החוקרת אור “נראה מדהים”, והוסיפה 3 אימוג’י לבבות. לב, קצין החקירות בתחנת קרית מלאכי השיב: “כן, צבעוני כזה” ושלח אימוג’י משועשע. על תמונה נוספת כתבה החוקרת אור “אוווו צלקת מהמשטרה על הפנים לכל החיים” והוסיפה אימוג’ים לעגניים. חוקר נוסף הוסיף “אכל הרבה כביש וגז פלפל”.

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *