נדחתה עתירת אסיר של עמוס דב סילבר להשמיע עמדתו לאחר שהפרקליטות הכפישה את שמו באמצעות כתבי חצר עת”א 63554-11-19

נדחתה עתירת אסיר של עמוס דב סילבר להשמיע עמדתו לאחר שהפרקליטות הכפישה את שמו באמצעות כתבי חצר עת”א 63554-11-19
Spread the love

הפרקליטות השתמשה בעיתונאי חצר כדי להכפיש את עמוס דב סילבר, ולהציג אותו כפושע מסוכן בתוך מסגרת ארגון פשיעה, שביצע עבירות המתאימות למאפיה הסיציליאנית. לא ברור כמה כסף שילמה המדינה לגופי התקשורת, ומדוע בוצעה רדיפה בשווי מיליוני שקלים בעקבות סוחר קנאביס, כשהמכירות בטלגראס בועטות גם כיום, לאחר מעצרו של עמוס.

עמוס ביקש להתראיין לתקשורת משב”ס, ולהשמיע את עמדתו, להשיב על שאלות ולהציג בפני הצופה זווית אחרת ונוספת, מאז מעצרו בחודש ספטמבר 2019.

השופט עידו דרויאן-גמליאן, התגלה כשמרן ודובר שב”ס, כשהוא תומך באופן מלא בפרקליטות, והחליט להטיל צנזורה על עמוס דב סילבר ולאפשר למשטרה למסור מידע שקרי לחלוטין, ובגלל שמדובר בתובעים משטרתיים, אי אפשר להעמידם לדין על כתב אישום כוזב ומנופח שהקשר בינו למציאות דמיוני לחלוטין.

יצויין שהציבור, לא מאמין למערכת המשפט, ותומך בשחרורו של עמוס דב סילבר. השופט עידו דרויאן-גמליאל דחה עתירת אסיר של עמוס דב סילבר להתראיין לתקשורת עת”א 63554-11-19, קובץ pdf

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *