סקופ: מריגולד קולינס תובעת באוקלהומה את השופטים יצחק עמית, גלית מור ויגוצקי, טובה פרי ויצ”ו ו SOS ע”ס $2,000,000 בגין התעללות בקטינות

סקופ: מריגולד קולינס תובעת באוקלהומה את השופטים יצחק עמית, גלית מור ויגוצקי, טובה פרי ויצ”ו ו SOS ע”ס $2,000,000 בגין התעללות בקטינות
השופטת ויקי מיילס לה גריינג'
Spread the love

סקופ חם, היישר מהתנור באוקלהומה. הנקמה בשופט העליון יצחק עמית וצאן מרעיתו החלה. למי שלא בעניינים, השופט יצחק עמית קבע בתיק 4746/13 של האמא מריגולד קולינס שבבית המשפט לנוער לא ניתן לחקור פקידות סעד ולא ניתן להביא עדים, כי הפק”ס היא אלוהים, ועל פיה יישק דבר. השופט עמית הורה לכל השופטים ליישר קוו עם העובדות הסוציאליות ולשמש חותמות גומי אוטומטיות לכל עו”ס ועו”ס.

ובכן הסקופ הלוהט הוא שמריגולד קולינס הגישה תביעה באוקלהומה נגד שופט העליון יצחק עמית, השופטת גלית מור ויגוצקי, השופטת טובה פרי, שר הרווחה חיים כץ, וכמובן מרכזי החירום ויצ”ו ו SOS כפרי ילדים, שאליהם השופט יצחק עמית שלח את התאומות בקי וסילביה קולינס.

בין הנתבעים גם הגברת לין שוסטרמן מאוקלהומה, אשר הקרנות שהקימה בישראל: רש”י, חרוב, ובתי לין למיניהם, מחזיקים את כל משרד הרווחה, ועליהם ליישר קוו עם המדיניות הפשיסטית של לין שוסטרמן, השבחת הגזע בהשראת אידואלוגיה אאוגנית, וגם יחיאל אקשטיין נתבע.

בקרוב נגלה לכם את התביעה נגד דפנה ברק ארז בפנסילבניה, ובימים אלה עובדים על השופט שמעון לייבו שגם הוא ייתבע, באחד מבתי המשפט הפדרלים.

השופטת ויקי מיילס לה-גריינג’ כבר אישרה פטור מאגרה לתיק זה. התביעה היא על סך צנוע של 2,000,000 מיליון דולר. מיליון לבקי ומיליון לסילביה. הידד למשפחת קולינס.

בתמונה: השופטת ויקי מיילס לה-גריינג’

השופטת ויקי מיילס לה גריינג'
השופטת ויקי מיילס לה גריינג’

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Print Friendly, PDF & Email
לורי שם טוב

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *