סרטו התיעודי של דיוויד וייסקופף המתעד מיזנדריה קלינית של מערכת משפט מוטה לטובת נשים

סרטו התיעודי של דיוויד וייסקופף המתעד מיזנדריה קלינית של מערכת משפט מוטה לטובת נשים
Spread the love

סרט דוקומנטרי המתאר את ההתעללות והפשעים נגד האנושות שמערכת המשפט הישראלית הפעילה על דייויד וייסקופף, אבא עולה חדש משיקגו אשר לא האמין כי שופטי המשפחה בישראל כל כך מושחתים, פקידות הסעד כל כך נבזיות וארסיות “מלאכיות המוות”, ובית המשפט העליון עצמו מהווה מוקד של מיזנדריה קלינית.

האבא דיוויד וייסקופף כיום
האבא דיוויד וייסקופף כיום

הסרט מתאר את אבא וייסקופף בשנת 2009 עדיין נאיבי ועדיין מאמין בסיפורי ההבל של הסוכנות היהודית שכדאי ליהודים מארה”ב לגדל בישראל ילדים כי ישראל מקום טוב לגדל בו ילדים. בולשיט.

כפי שוייסקופף גילה בדרך הקשה, מדינת ישראל הוא המקום הכי גרוע לגדל בו ילדים במקרה של גירושין, כי כל השופטים, שוטרים ופקידות הסעד מתגייסים לנתק את האבא מילדיו באמצעות פרופוגנדה “דר שטירמרית” שנועדה לרסק את הגברים ולהשפילם, להורידם לרמה של עכברושים וג’וקים. זו הסיבה שנשות ויצ”ו ונעמ”ת טוענות שהגברים היהודיים בישראל הם הכי מסוכנים בעולם, וזו הסיבה שבישראל יש פי 6 יותר מרכזי קשר מאשר אוסטרליה ואמריקה.
אבא דייויד וייסקופף מתאר בפרוטרוט כיצד השופט הדתי חובש הכיפה פיליס מרכוס, זרק אותו לרחוב מהבית שלו עם תחתונים בלבד ביום חורפי של שלג וגם חסם לו את כרטיסי הבנק והאשראי, והוא נאלץ לשרוד ברחובות בלי בגדים, כסף או מזון.

השופט פיליס מרכוס גם אמר לו שלטובת כולם, כדאי שיתאבד. אחרי שפיליס מרכוס הודח בגלל פסיקה הומופובית נגד גייז, הגיעה השופטת אורלי שמאי כתב, שופטת הסובלת ממיזנדריה קלינית, וגם היא התעללה בו.

גם פקידת הסעד הידועה לשמצה אורלי אוסטרמן לא טמנה ידה בצלחת. לא רק שאוסטרמן כתבה עליו שקרים נאלחים בתסקירים שלה, עו”ס אורלי אוסטרמן יחד עם עו”ס רות מטות ניסו לתפור לו תיק של אשפוז כפוי באמצעות המשת”פים של הרווחה, מכון חרוב שאתו מממנת ליז שוסטרמן מאוקלהומה.

 

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *