עו”ד חי בר-אל הרג נסע אחורנית והרג את מרים מהגר ז”ל מכהן כעורך דין פעיל בלשכת עורכי הדין גמ”ר 6414-01-19

עו”ד חי בר-אל הרג נסע אחורנית והרג את מרים מהגר ז”ל מכהן כעורך דין פעיל בלשכת עורכי הדין גמ”ר 6414-01-19
עו"ד חי בר-אל. תמונה: פייסבוק
Spread the love

עו”ד חי בר-אל יו”ר עמותת עוגן, נסע אחורנית ברכבו, בלי להסתכל על הכביש, פגע במרים מהגר, שהוטחה לכביש ונפגעה קשה בראשה. נגרמו לה שברים בבסיס הגולגולת וכתוצאה מפצעיה נפטרה.

לשכת עורכי הדין לא שללה את רישיון עריכת הדין של חי בר-אל, בטענה כי עומדת לו זכות החפות. בר-אל עובד כרגיל מקיים הרצאות, כותב מאמרים והחיים שלו ממשיכים כסידרם, בעוד חייה של משפחה נקטעו כתוצאה מנהיגה פושעת שלו.

לשכת עורכי הדין שוללת את רישיון העיסוק במקצוע, בעבירות זוטא כמו הטרדה באמצעות מתקן בזק, ואילו כשמדובר בעבירה חמורה של נהיגה רשלנית שכתוצאה ממעשיה ניטלו חיים, הלשכה ממלאת פיה במים.

לצפייה בפייסבוק הפעיל של עו”ד חי-בר-אל הקליקו: https://www.facebook.com/hbijco/?ref=br_rs

כתב אישום מד”י נ’ חי בר-אל גמ”ר 6414-01-19, קובץ pdf

עו"ד חי בר-אל. תמונה: פייסבוק
עו”ד חי בר-אל. תמונה: פייסבוק

Print Friendly, PDF & Email
לורי שם טוב

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *