עו”ס יפעת מויאל קבעה דיון מהיום למחר לחטיפת קטינה שכבר הוחזרה לביתה ללא פתיחת תיק וללא פירוט עילת נזקקות

עו”ס יפעת מויאל קבעה דיון מהיום למחר לחטיפת קטינה שכבר הוחזרה לביתה ללא פתיחת תיק וללא פירוט עילת נזקקות
Spread the love

עו”ס יפעת מויאל פקידת סעד לחוק הנוער מירושלים, זימנה אבא לדיון באמצעות הטלפון מהיום למחר, בו הודיעה לאבא באמצעות עו”ס לקידום נוער שלא הזדהתה בשמה בטלפון, ולא שלחה בפקס כל הזמנה לדין ו/או בקשה מטעם הרווחה לחטיפת קטינה שכבר חזרה לביתה, מחדש.

דומה שהעובדות הסוציאליות לחוק הנוער לא מפסיקות להפיץ רעיל ולחטוף ילדים גם בימים קשים אלו של מגפת הקורונה.

דומה שהן גם לא השכילו להפנים שהן עצמן מסוכנות לכל ילד וילדה בישראל, כי הן עצמן מפיצות הקורונה.

הרי שלושת הנפטרים הראשונים בישראל ממחלת הקורונה, נפטרו בגלל עו”ס מיותרת לחלוטין שהגיעה לבית אבות “נופים” בירושלים על מנת להדביק אותם.

הקשישים מתו, וכרגיל, העו”ס זכתה לחסינות ולא קרה לה כלום.

כעת, חברותיה העו”סיות ממשיכות במלוא הקיטור לחטוף עוד ועוד ילדים, ואפילו הקורונה לא עוצרת אותן.

האבא מתנגד להופיע בהתראה של 12 שעות לדיון אותו יזמה עו”ס שאינה מוכנה להזדהות, ואינה מוכנה לשלוח את הבקשה שיזמה מראש.

העו”ס האנונימית חייגה לאבא בשעה 16:00 יום לפני הדיון ודרשה התייצבות למחרת בבוקר כאשר כל מה שהייתה מוכנה לומר זה, שבכוונתה לחטוף את הבת שלו.

בימים אלו של קורונה, לא ניתן להשיג עורך דין בהתראה של 12 שעות להקפצה לבית המשפט, לכן כל דיון שיתקיים, גם אם יתקיים יפגע בזכות לייצוג משפטי.

כמו כן, הבת xx כבר נחטפה על ידי הרווחה, אולם התיק נסגר והילדה שבה הביתה. אם העו”ס סבורה שמדובר במצב חירום, עליה לפתוח תיק חדש, לפרט עילת נזקקות חדשה, לבצע מסירה כדין של כתבי בית הדין ולאפשר להורים מרווח זמן נורמלי להשיג עורך דין פרטי.

והכי חשוב, האבא מפחד לשהות בחדר אחד עם עו”סיות שכן הן מסוכנות ועלולות להדביק את כל הנוכחים באולם. לראייה: עו”ס כבר המיתה 3 קשישים!!!

בית המשפט צריך לדרוש מהעו”סיות שיציגו תעודה רפואית המעידה שהן בריאות ואינן מהוות מדגרה להפצת מחלות.

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

3

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *