פרקליטות המדינה: נרקיסיזם מול פרקטיקה

פרקליטות המדינה: נרקיסיזם מול פרקטיקה
Spread the love

פרקליטות המדינה – נרקיסיזם מול פרקטיקת פשעים נגד האנושות ונגד האנושיות.

ראו צווים לקויים של שופט הבית עלאא מסראווה, כאשר נציב תלונות הציבור על שופטים מצא תלונה מוצדקת נגדו, כשחתם לפרקליטות ולמשטרה לערוך חיפוש במחשבים בלא נוכחות עדים וכאשר לא כתב בטפסי החיפוש את מספרי התיקים.

העוצמה של הפרקליטות באה לידי ביטוי בעובדה שלא איפשרו להילה גרסטל, שופטת בדימוס לשמש כנציבה על מעלליהם ופשעיהם של הפרקליטים, וגרמו לה להתפטר תוך שהם מאיימים עליהם, נוקטים שביתות על העובדה שמישהי מעזה לבקר את התנהלותם.

בקיצור, פרקליטות המדינה עבריינים עם רישיון עשו קמפיין מכוער ושקרי על חשבון משלם המסים, קרי, על חשבון הציבור. הבדיחה, היא עלינו.

פרקליטות המדינה מבזבזת זמנו של האזרח בדרך של שיהוי

פרקליטות המדינה מבזבזת זמנו של האזרח בדרך של שיהוי.

המבקר רואה בחומרה את שיהוי הפרקליטות: אין נהלים, אין יישום הנחיות, נגרם עיוות דין.

מדוח מבקר המדינה עולה כי מספר התיקים הממתינים לבירור בפרקליטויות הפליליות גדל מכ- 7,300 ב-2004 לכ- 8,000 ב- 2008. מספר התיקים העוסקים בעבירות חמורות המתינו 3-4 שנים בלי שנעשו פעולות לקידום החלטות בענייניהם.

פרקליטות המדינה עסוקה בלהוציא קמפיינים ממומנים מכספי הציבור משלמי המסים. בימים אלו כשהפרקליטות הגישה כתב אישום על ביבי נתניהו באשמת שוחד – הפרקליטות צריכה לשים מראה על עצמה, כי היא זו המושחתת שמשתמשת בכספי הציבור לקמפיינים בעלות אלפי שקלים על חשבון הציבור.

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *