רון אהרון קובי (ראש עיריית טבריה המפוטר) הפסיד בתביעת לשון הרע וחוייב ב-7500 ש”ח העליל על בנו של זאב אליהו: “פתח מעבדת סמים” ת”א 6941-10-17

רון אהרון קובי (ראש עיריית טבריה המפוטר) הפסיד בתביעת לשון הרע וחוייב ב-7500 ש”ח העליל על בנו של זאב אליהו: “פתח מעבדת סמים” ת”א 6941-10-17
רון קובי ראש עירית טבריה הכושל שפוטר חוייב בתשלום הוצאות לשון הרע
Spread the love

רון אהרון קובי, ראש עיריית טבריה לשעבר, פרסם עלילת בדים כנגד בנו של זאב אליהו, בקבוצת הפייסבוק הזערורית שלו “מרימים את טבריה” וקבוצת “אריה דרעי מסוכן לישראל, אסור לתת לו לצבור כוח לשליטה בממשלה הבאה”‘, בה כתב: “עכשיו נשאלת השאלה האם בני אליהו ידע או לא ידע על מעבדת הסמים של סלי בן אחותו? נראה לי שכן”, ובמענה לאותו פוסט כתב: “כל הכבוד למשפחת אליהו על הניסיון להרעיל את ילדי טבריה בסמים”, וכהנה וכהנה אמירות שקריות בנוגע לבנו של זאב אליהו. כאמור, מדובר באמירות שקריות, שראש העיריה הכושל לשעבר, לא הצליח להוכיח אף לא אחת מהן.

השופטת ודאד יונס גנאים, מביהמ”ש השלום בעפולה, חייבה את רון אהרון קובי בהוצאות 7,500 ש”ח, לאחר שלא הוכיח את אמיתות הפרסומים שלו.

פלא שהעיפו את הבדאי רון אהרון קובי מראשות העיר טבריה? מדובר במי שדיבר לשון הרע כנגד ציבור דתי שלם, וכנגד כבוד הרב אמנון יצחק, כך שמפלתו הייתה צפויה, ואכן תוך שנה, הוא הודח מראשות העיר טבריה. לפחות במשהו אחד הוא מצליח, לנהל קבוצות פייסבוק, שם הוא משפריץ את הרעל שלו, ואחר כך נאלץ לשלם הון על ביב השופכין שהוא מקליד.

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *