רוני ריטמן מטריד המין קיבל 46,800 ש”ח מהמדינה סיוע משפטי למחיקת האישומים נגדו בפרשת הטרדה מינית נגד קצינה שעבדה תחתיו

רוני ריטמן מטריד המין קיבל 46,800 ש”ח מהמדינה סיוע משפטי למחיקת האישומים נגדו בפרשת הטרדה מינית נגד קצינה שעבדה תחתיו
רוני ריטמן מפקד להב 433. הטריד מינית שוטרת וקיבל מהמדינה סיוע משפטי חינם בשווי 46,800 ש"ח
Spread the love

השופט לשעבר חנן אפרתי, ביצע גישור בעניינו של תת ניצב רוני ריטמן, מטריד המין, וקבע כי העסקתו תסתיים, קצבת הגמלאות שלו לא תיפגע ויימחקו כל האישומים שהיו נגדו בפרשת הקצינה, צ’, שעבדה תחתיו, ושהתלוננה על הטרדה מינית מצד ראש להב 433.

מתברר כי המדינה העניקה לרוני ריטמן סך של 46,800 ש”ח, סיוע משפטי בחקירה נגדו.

 

הקצינה צ’, שעבדה תחתיו וחזרה לעבוד במשטרה, התלוננה על הטרדה מינית מצד ריטמן, שעזב על רקע הטענות, וננזף על ידי מפכ”ל המשטרה דאז רוני אלשיך: “בצער רב נאלץ לתת לך נזיפה”.

ניצב דוד ביתן שמונה לקצין הבודק כתב בדוח כי “טיב הקשר בין השניים חריג ביותר ואינו מותיר מקום לספק או שאלה בדבר גבולות המותר והאסור בכללי האתיקה והמשמעת של משטרת ישראל בנדון”.

עוד הוסיף כי “התנהגותם פוגעת בערכי משטרת ישראל: דוגמה אישית ויושרה, התנהגות שאינה הולמת קצין והתנהגות שיש בה כדי לפגוע באמון השוטרים, במפקדים ובסולם הערכים הנדרש מקצין בכיר במשטרת ישראל”.

הדו”ח שפורסם לפני כארבע שנים הוא הטריגר שהצית את הפרשה, שבמהלכה הגישה צ’ תלונה על הטרדה מינית נגד מפקד להב 433. ריטמן טען כי התלונה הגיעה לאחר שצ’ גילתה כי הניצב העיד נגדה במהלך הבדיקה.

רוני ריטמן תת ניצב לשעבר קיבל 46800 שח מהמדינה סיוע לסגירת התיק הפלילי נגדו
רוני ריטמן תת ניצב לשעבר קיבל 46800 שח מהמדינה סיוע לסגירת התיק הפלילי נגדו
Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *