שופט המחוזי אברהם הימן מנע מהעיתונאית לורי שם טוב להעיד בוועידת האו”ם בז’נבה על פשעי מערכת המשפט

שופט המחוזי אברהם הימן מנע מהעיתונאית לורי שם טוב להעיד בוועידת האו”ם בז’נבה על פשעי מערכת המשפט
Spread the love

העיתונאית לורי שם טוב ביקשה לבטל את צו עיכוב יציאה מהארץ לתאריכים 1.10.19 עד 5.10.19 לצורך נסיעה למתן עדות בפני ועדת האו”ם לזכויות סוציאליות וכלכליות, אשר דנה בדוח שהגיש משרד המשפטים בנושא יישום ואכיפת זכויות האזרח הבינלאומיות על פי אמנות האו”ם במדינת ישראל.

מטרת הנסיעה היתה מתן עדות נגד שופטים לרבות השופט אברהם הימן, המתעלל באזרחים, מצפצף על זכויות האדם הבינלאומיות, זורק אנשים לכלא על לא עוול בכפם ומבצע פשעים נגד האנושות.

השופט אברהם הימן, סירב ליתן החלטה על הבקשה שהוגשה בחודש ספטמבר, כשהוא דורש ממנה להסיר את הדברים נגדו, למרות שהובהר לו היטב שזו העדות שתימסר בז’נבה. לכתוב בבקשה קיים הגנת אמת דיברתי, ואם בית המשפט כופר באמיתות הגנת אמת דיברתי, על בית המשפט לקיים דיון להוכחת הטענות שהכל נכון לרבות הפשעים שמחולל השופט הימן בדלתיים סגורות, כשהותיר את העיתונאית במעצר שנתיים וחודשיים על פרסומים באינטרנט נגד שופטים.

ראו את החלטת השופט שניתנה ביום 3/10/19.

3.10.19 החלטת השופט אברהם הימן חוסם מהאמת לצאת לאור

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *