תאוות הבצע של עו”ד אליהוד יערי עלתה לו 65 אלף ש”ח הוצאות כשהשופט עדי הדר דחה תביעתו לקבלת שכ”ט של מיליון מאתיים ש”ח וקבע: “עושה שימוש לרעה בהליכי משפט” ת”א 25692-01-14

תאוות הבצע של עו”ד אליהוד יערי עלתה לו 65 אלף ש”ח הוצאות כשהשופט עדי הדר דחה תביעתו לקבלת שכ”ט של מיליון מאתיים ש”ח וקבע: “עושה שימוש לרעה בהליכי משפט” ת”א 25692-01-14
תאוות הבצע של עו"ד אליהוד יערי. תמונה להמחשה
Spread the love

מי ירצה לשכור את שירותיו של עו”ד אליהוד יערי, שתובע את הלקוחות שלו, על ימין ועל שמאל, בלא שהם חייבים לו דבר, כשהוא עושה שימוש לרעה בהליכי משפט, מעקל את חשבונות הבנק של הלקוחות שלו שלא חייבים לו מאומה, גורם נזקים ללקוחותיו, ולקינוח מטעה את רשמת ההוצל”פ, ומשקר בבית המשפט, וגרר במשך 6 שנים את לקוחותיו בדיונים עקרים בבית המשפט.

זה עו”ד שצריך לשלול ממנו את רישיון עריכת הדין שלו, מאחר ובית המשפט קבע כי “לא אמר אמת לביהמ”ש כאשר העיד שלא מזהה את קולו”, זאת כשנתפס בקלקלתו כשהוקלט בעת שניסה לפגוע בשותפיו כדי לקדם עניינו הפרטי.

הציבור נדרש להיזהר מעורך דין אליהוד יערי ולא לשכור שירותיו, מאחר והוא מתעלל בלקוחות שלו ורואה רק את הכסף לנגד עיניו. קיראו פסק הדין של השופט עדי הדר, המדבר בעד עצמו, כשהטיל נגד עו”ד יערי הוצאות שכר טרחה נמוכות להפליא. היה צריך להשית על החזירות שלו הוצאות בסך התביעה שהגיש מיליון מאתיים ש”ח ונדחתה על הסף.

יערי חוייב לשלם לנתבעים 1 עד 5 שכר טרחה בשסך 30 אלף ש”ח ולשלם את הסכום שהנתבעים שילמו למומחה מטעם ביהמ”ש. עוד חוייב לשלם שכר טרחה לנתבעים 6 – 7 בסך 35 אלף ש”ח ושכר העד יאיר בסך 300 ש”ח וכן הוצאות המומחה מטעם ביהמ”ש. לא ברור מדוע השופט קבע הוצאות כל כך נמוכות לקצין בית המשפט, לאחר שפסק נגדו שלא אמר אמת בביהמ”ש והטעה את רשמת ההוצל”פ. ההוצאות שנקבעו נגד עו”ד יערי לא משקפות את הנזק הבלתי נתפס שגרם לנתבעים בתביעתו המופרכת.

25692-01-14

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *