מאבק בין בלתי שווים מדינה נגד אמא

Spread the love
Read Time3Seconds

דרכי המרמה והשקר של משרד הרווחה בחטיפת ילדים מהוריהם, מעלה שאלות נוקבות לגבי כשירות מערכת המשפט להתמודד עם פקידי סעד שסורחים בתפקידם ומתנהלים בצורה ברוטלית כלפי אזרחים הנקרים בדרכם.

זהו סיפורי. האמא לורי שם טוב מגבעתיים, ילדיי נחטפו ממני ביום 06.1.09 על ידי פקידת סעד, חודשיים לאחר שקיבלתי את משמורת ילדיי ממומחה ביהמ”ש – אותו בחרו פקידות הסעד והשופט מינה אותו לאור המלצות פקידת הסעד.

אני אישה כשירה, טובה ועובדת ללא רבב בעברי או בנפשי, ניהלתי הליכי גירושין מרים בשנת 2008, בעטיים הגיש הגרוש עשרות תלונות כוזבות נגדי, שנסגרו מחוסר אשמה פלילית, על ‘התעללות והזנחת ילדיי’.

הגרוש עבריין ידוע ואדם בעל ממון רב והשפעה בלתי מבוטלת. מדובר באדם בעל כוחות נפשיים עצומים המניעים אופי אובססיבי ונקמני.

כאן המקום לציין, כי הגרוש שהינו אדם הרגיל לראות בכל הסובבים אותו את משרתיו המצייתים לכל פקודותיו ושיגיונותיו, הוכה בתדהמה לא רק נוכח נחישותי לעזוב אותו, אלא אף מעיקשותי לנהל נגדו מאבק דוד בגוליית ולגרום לכך שימלא את כל ההתחייבויות שנטל על עצמו בהסכם הגירושין כלפי ילדיי.

ודוק: מדובר במאבק בין בלתי שווים. אני עבדתי לפרנסתי מאז הגירושין כפקידה שכירה במשרד עורכי דין ובמקביל תפקדתי כאם במשרה מלאה.

אין לי ולא היו לי משאבים של ממש לנהל מאבק במערכת המשומנת והממומנת היטב של הגרוש.

אלא שהחלטתי כי אף אם יצאתי ממסכת חיי העגומה עם הגרוש וידי על ראשי, הרי שאעשה כל שביכולתי על מנת שקורבני הנפשי לא יהא לשווא, ולפחות ילדיי יזכו לרמת חיים טובה כמו שחיו עד לפרידתי מהגרוש.

מכאן ואילך, החל הגרוש לנקוט בשלל הליכי סרק משפטיים נגדי, תוך התשה והטרדה בלתי פוסקת שלו ושימוש נרחב לרעה בהליכי משפט.
הגרוש הפך ל- “בן בית” במשרד הרווחה וחברה הטוב ביותר של פקידת הסעד לחוק הנוער, אתי דור דוברובינסקי.

יחדיו הם הגישו נגדי תביעות, תסקירים והודעות לבית משפט לענייני משפחה ונוער, בקשות שונות ומשונות המכוונות למנוע ממני עניינים שונים הקשורים לגידולם הנאות של ילדיי.

וכך, במשך 5 שנים, מטעמי נקמנות גרידא של הגרוש ופקידת הסעד, אני נאלצת לנהל הליכים משפטיים בלתי פוסקים להשבת ילדיי שנלקחו ממני שלא מפאת ביצוע עבירה.

כאן המקום לציין, כי כל זמן שלא הייתה ביני לבין פקידת הסעד מלחמה, לא הייתה לפקידת הסעד כל טענה ביחס לכשירותי לגדל את ילדיי, כפי שאף נראה לה אך טבעי. אך ברגע שבו החליט הגרוש לפתוח במלחמה נגדי, החליטה פקידת הסעד לפעול נגדי ביחד עם גרושי, והגישה נגדי תלונות למשטרה – זהות לתלונות הגרוש. תלונות אלו יחד עם האחרות נסגרו על ידי התביעות ופרקליטות המדינה מחוסר אשמה.

על רקע כל אשר תואר לעיל, ברור לכל כי הגרוש ופקידת הסעד פעלו מטעמי נקמנות גרידא.

הגרוש ופקידת הסעד המשיכו וממשיכים להשתמש בתלונות הכוזבות שהגישו נגדי, חרף העובדה כי הם יודעים שתלונות אלו נסגרו מחוסר אשמה. הם עושים בתלונות אלו שימוש רב פעמי, והכל במטרה להציק לי, להלך עלי אימים ולגרום לי להפסיק ממאבקי למען ילדיי.

הם התלוננו נגדי במשטרה, הגישו תביעות סרק נגדי, הפיצו בכל מקום את “מעללי” ואף פנו לפרקליטות המדינה בדרישות כי יגישו נגדי כתבי אישום.

כתוצאה מיצר הנקמנות של פקידת הסעד, היא לא היססה להגיש נגדי תביעת השתקה SLAPP  בגין “לשון הרע” על סך 206,000 ש”ח, ביודעה כי את התובענה אין היא עצמה משלמת, אף לא את האגרה, ואילו אני אאלץ לשלם הון עתק לעורך דין פרטי.

אכן ברור לעין כל, כי פקידת הסעד אינה בוחלת בכל אמצעי כדי למנוע ממני את הזכות לילדיי, כולל מתן עדות שקר תחת אזהרה בבית משפט והגשת תביעת סרק כוזבת כנגדי.

ילדיי נכלאו חצי שנה במרכז חירום, ולאחר שביצעתי פרסומים על פשעי משרד הרווחה הצלחתי לחלץ אותם ביוני 2009.  זהו מאבק בין בלתי שווים. מדינה נגד אמא.

[youtube=http://youtu.be/QWZrL1iCVE0]

0 0

About Post Author

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.
0 %
Happy
0 %
Sad
0 %
Excited
0 %
Angry
0 %
Surprise
Print Friendly, PDF & Email
Please follow and like us:
error0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *