עו”ד טלי גוטליב על דלתיים סגורות ואיסור פרסום

Spread the love
Read Time4Seconds

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/p84aBG-1TQ

יום עיון מס’ 5 בנושא “בחסות האפלה בית המשפט לענייני משפחה” – 23 במרץ 2014, בית ברודט לתרבות יהודית.

הכנס בחסות הקואליציה למען הילדים והמשפחה.

• מקרה מאוד מפורסם שבו פרטים מתיק הגירושין הותרו לפרסום שמם המלא הוא בקשתו של יואב יצחק לעיין בתיק מוזס נ’ מוזס. דליה דורנר נתנה את פסק הדין בעליון. מה אם כן מותר לפרסם?

• איך זה מסתדר שבמעצר הכול פתוח, אבל בתיק המשפחה הדלתיים סגורות?

• יש בעיה של מומחים, פקידות סעד, ופסיכולוגים שמופיעים בבתי משפט, הם לא נותנים קורות חיים, לא מפרטים מה הניסיון שלהם, ולאחרונה בתי המשפט משמיטים בכוונה את השמות שלהם. אני אתן דוגמא: הוזמנה חוות דעת להגירה. המומחית העידה. רק בערעור התברר שזו הייתה הפעם הראשונה שהמכון בכלל כתב חוות דעת על הגירה. מה עושים במקרה כזה?

• נושא דומה הוא הפרת הפרטיות. המדינה מאלצת את הגברים להוכיח בגידה, אבל כשהוא מביא ראיות אומרים לו שהוא פגע בפרטיות של האישה. כנ”ל גם כשהוא רוצה לצלם את הבית שלו, כדי להגן על עצמו מתלונת שווא. איך אפשר להחיל את חוקי הפרטיות על שני אנשים שנשבעו אמונים זה לזו, וקשרו גורלם זה בזו? כלומר האם הנישואין עצמם לא כוללים הבטחה מכללא שאין סודות בין בני הזוג?

עו”ד טלי גוטליב מומחית בייצוג נפגעי עבירה ומומחית בפלילים.

0 0

About Post Author

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Print Friendly, PDF & Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *