קובלנה לוועדת האתיקה ועד מחוז צפון נגד עו”ד גלית ביטון לנקרי החתימה לקוחה על תצהיר כוזב

קובלנה לוועדת האתיקה ועד מחוז צפון נגד עו”ד גלית ביטון לנקרי החתימה לקוחה על תצהיר כוזב
גלית ביטון לנקרי. תמונה: מאקו
Spread the love

קובלנה הוגשה נגד עו”ד גלית ביטון לנקרי, בה נטען כי, החתימה לקוחה על תצהיר כוזב, הגשת מסמכים עם טענות שקריות ושיבוש מהלכי משפט. בקובלנה נטען כי במעשיה, עברה עו”ד גלית ביטון לנקרי על כללי האתיקה המקצועית אשר היא מחוייבת להם.

עוד עולה מהקובלנה, כי הטעתה את בית המשפט לענייני משפחה ובכך הכשילה את השופט, כשסופו של דבר, ביטל את פסק הדין שנתן ואף חייב את הנילונה בהוצאות.

הנילונה מייצגת את גרושתו של האבא שרון בן חיים, משמורן על בתו שנחטפה מניו ג’רסי לישראל על ידי אימא שלה ומאז חייו אינם חיים.

הנילונה ביחד עם חברתה עו”ד טל איטקין, הסבו לשרון בן חיים, נזקים קשים כולל כספיים. מהקובלנה עולה, כי עו”ד גלית ביטון לנקרי לא היססה לבצע הטעיה חמורה של הדין, תוך הצגת האבא, כאוחז במסמכים מפוברקים, בכך הציגה מצגי שווא עם מסמכים מפוברקים.

עיון בבקשות שהגישה עו”ד גלית ביטון לנקרי לביהמ”ש מגלה, כי היא מכזבת את בית המשפט, ואת ב”כ המלין עו”ד אלן עשרת, עמיתה למקצוע, בניגוד לכללי האתיקה להם היא מחוייבת, ומבלי שבדקה את טענותיה ומסמכיה המפוברקים, טרם הגישה אותם לבית המשפט.

גלית ביטון לנקרי. תמונה: מאקו

קובלנה לוועדת האתיקה ועד מחוז צפון נגד עו”ד גלית ביטון לנקרי – לקריאה בקובץ pdf

קישור:

בן חיים נגד עו”ד טל איטקין, בקשת רשות ערעור רת”ק 32858-03-14, קובץ pdf

Print Friendly, PDF & Email
לורי שם טוב

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *