ועדת האתיקה הארצית של לשכת עורכי הדין רשמה הערה לעו”ד טל איטקין

ועדת האתיקה הארצית של לשכת עורכי הדין רשמה הערה לעו”ד טל איטקין
עו"ד טל איטקין הערת ועדת האתיקה של לשכת עורכי הדין על התנהלותה
Spread the love

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/p84aBG-2h8

כנגד עו”ד טל איטקין, הצטברו תלונות בועדת האתיקה של לשכת עוה”ד, על התנהלות מטרידה בדבר מעורבותה לעשות “צדק” עם צד שלישי, תוך שיתוף פעולה עם גרושתו של בעל דין כדי לפגוע באבא באופן אישי.

חלק מהתלונות פורסמו בהרחבה באתרים המשפטיים, לאור זכותו של האבא להתריע על התנהלותה הבלתי תקינה (בלשון המעטה) של עו”ד איטקין וזכיית האב בתביעתו נגד עו”ד איטקין וחיובה לשלם לו את שתבע.

ביום 21/7/14 התקבלה תשובת עו”ד טל חן – קפלן, ממונה על ועדת האתיקה הארצית של לשכת עורכי הידן בישראל, שם נקבע:

“הועדה לא מצאה במעשי הנילונה הצדקה לעמדתה לדין משמעתי, וזאת בהביאה בחשבון גם את הרקע לתלונה וגם את העובדה שהמתלונן פוצה כבר בהליך אזרחי.

החלטת הועדה היא לגנוז את התלונה עם הערה, כי מצופה מהנילונה להקפיד להבא על חובת עורך הדין לעזור לבית המשפט לעשות משפט, ובכלל זה על מסירת מידע מלא ומדויק לבית המשפט בכל עניין בו היא נדרשת למסור מידע.”

האב מסר, כי הוא מתכוון לפעול על פי סעיף 63 לחוק לשכת עורכי הדין, כפי שהומלץ בסוף מכתב התשובה של ועדת האתיקה הארצית, ויגיש קובלנה נגד עו”ד טל איטקין.

עו”ד טל איטקין הערת ועדת האתיקה של לשכת עורכי הדין על התנהלותה

גזר דין בית הדין המשמעתי המחוזי של לשכת עורכי הדין בחיפה, תיק בפ 72/13
גזר דין בית הדין המשמעתי המחוזי של לשכת עורכי הדין בחיפה, תיק בפ 72/13

Print Friendly, PDF & Email
לורי שם טוב

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *