השופטת מיכל ברק נבו טירפדה עיכוב ביצוע גזר דין נגד העיתונאי יעקב בן יששכר חושף שחיתויות בנושא סחר בילדים והוצאת ילדים מהבית שלא כדין ת”פ 27741-06-11

Spread the love

יעקב בן יששכר פעיל חברתי למען זכויות ילדים והורים מודה לפעילים שמלווים את המאבק נגד הוצאת ילדים בכפיה מביתם ע”י משרד הרווחה.

השופטת מיכל ברק נבו הוציאה גזר דין בתיק ת”פ 27741-06-11 שם הרשיעה את יעקב בן יששכר בזיוף 3 מכתבים שנועדו לחלץ את בתו ממרכז חירום בית אל”י. מכתבים אלו לא הניבו לבן יששכר כל תועלת, והדבר אף נכתב בהכרעת הדין. בתו של יעקב יששכר חולצה ממרכז החירום לאחר שהאב הגיש ערעור שהתקבל בפני השופט רובינשטיין בבימ”ש עליון, שקבע כי הקטינה שוהה במרכז החירום בניגוד לדין.

השופטת מיכל ברק נבו, נתנה הוראה בלתי חוקית למשמר מאבטחי בית המשפט, לגרום לעיכובו ומעצרו של יעקב בן יששכר, בכל פעם שהוא מגיע לבימ”ש שלום ת”א, לצורך ניהול תיקים בהם הוא צד. הנחייה בלתי חוקית זו מהווה רדיפה אחר פעיל חברתי.

דרך הילוכה של השופטת מיכל ברק נבו נועד להטעות ואף לתמרן את בית המשפט המחוזי, כך שידחה עיכוב ביצוע לגזר דין ויגרום למאסר שווא של הפעיל החברתי, על מנת למנוע ממנו מלפרסם את מעורבותה של השופטת בהליכים הגובלים בפלילים של משרד הרווחה בפרשה, וזאת על בסיס מידע רב ביותר שהובא לידיעת בן יששכר ממקורות שונים.

Print Friendly, PDF & Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.