עתירה לבג”ץ להפסקת מבחני מסוגלות הורית בג”ץ 4471/14

Spread the love
Read Time3Seconds

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/p84aBG-2ne

הוגשה עתירה לבג”ץ להפסקת השימוש במבחני מסוגלות הורית, לילדי הורים גרושים ופרודים, כאשר מדובר בתיקי משמורת והסדרי ראיה.

עתירה 4471/14 נגד מסוגלות הורית – עתירה למתן צו על תנאי, קובץ pdf

משרד הרווחה כופה על הורים לממן עלויות מבדקי מסוגלות הורית בסכומים בין 20,000 ש”ח ל- 30,000 ש”ח ויותר. למבדקים אלו אין כל תוקף מדעי (בהתאם להודאתה של ד”ר תרצה יואלס בכנס שהתקיים בבית אריאלה בשנת 2012) והם כר פורה לעושק, מרמה ופברוק חוות דעת המוכתבות על ידי פקידות סעד ו/או גורמים בעלי אינטרסים כלכליים בתיק, כמו חיוב המכון (שהגיש את חוו”ד המומחה) להמשך “טיפול” באותו מכון.

חוות דעת אלו הינם מסחריות ולא מקצועיות, והשוני בין משפחה למשפחה הוא שם הקורבן בלבד.

עתירת האם, היא בהמשך ישיר לעתירת האב גיא שמיר לבג”ץ 6736/12 שהוגשה בשם האבות הגרושים. עתירה זו מוגשת ללא הבדל מגדרי, והיא יוצאת נגד הכפיה לחייב הורים לשלם סכומים שאין ביכולתם לעמוד בהם.

מוזמנים להוריד קבצי PDF בנושא מסוגלות הורית.

טובת הילד מסוגלות הורית ושלילת האב – ישראל אורון אוסטריי

שיקולים ולבטים באבחון מסוגלות הורית – דוד יגיל

הערכה פסיכולוגית של מסוגלות הורית, משה זכי 2004

0 0

About Post Author

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Print Friendly, PDF & Email

תגובה אחת

  1. לורי שם טוב היקרה
    נעשה לך עוול כפול: העינויים הבלתי ייאמנו שהמימסד מענה אותך בכלא. ושאיש לא מתייחס כאן לעבודתך האנציקלופדית הכל כך מושקעת בהבאת חומרים חשובים שיכולים לעזור להורים במצוקה שנפלו קורבן לשופטים שהחלטותיהם- הכל כך סותרות את הצדק ,הכל כך מעידות על דעה מוטה המטה את החלטותיהם לכיוון שמחשיד אותם בחוסר השכלה ובחוסר ידע- מקוממות כל בעל מצפון ומשחירות את כל מערכת המישפט בכללותה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *