משטרת ישראל סגרה תלונת שווא של פק”ס הדס אביטל לשכת רווחה פתח-תקווה

משטרת ישראל סגרה תלונת שווא של פק”ס הדס אביטל לשכת רווחה פתח-תקווה
סער שיין שוטר אלים ממשטרת פתח תקווה
Spread the love

על פי מדיניות שר הרווחה מאיר כהן ומנכ”ל משרד הרווחה העבריין יוסי סילמן, נקבע, כי בעת מימוש חוק הנוער על משפחות אומללות, יוצאו הילדים מביתם למסגרות הרווחה, בדלתיים סגורות וללא ראיות.

על מנת למנוע מההורים לחשוף את פשעי משרד הרווחה ולהשתיקם, הינחו שר הרווחה ומנכ”ל משרדו העבריין, כי תוגש תלונה במשטרה נגד כל הורה אשר יפעל להשבת ילדיו, שלא באמצעים המקובלים על ידי משרד הרווחה. מדיניות דורסנית ואלימה זו נוגדת את ערכי הדמוקרטיה והיהדות, ואשר המניע אותה הם שיקולים זרים ותאוות בצע של גורמי הרווחה.

פק”ס הדס אביטל מלשכת רווחה פתח-תקווה הגישה תלונה שקרית נגד האמא אילנה ביסמוט על איומים, במהלך ועדת החלטה מוקלטת, שם אמרה האם: “אעשה הכל להחזיר את בני אלי. אני מאחלת לך שאת כל הטוב שאת עושה לבן שלי, שיחזור אלייך”.

משפט זה איננו איום ואין בו העלבת עובד ציבור.

המשטרה, במקום לסגור את התיק מחוסר אשמה פלילית סגרה את התיק מחוסר ראיות, חרף העובדה כי הקלטת הוועדה נמסרה להם.

לשכת רווחה פתח-תקווה, ידועה בבריונות פקידות הסעד והגשת תלונות שווא נגד הורים גרושים.

Print Friendly, PDF & Email
לורי שם טוב

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *