אונס ילדה בת 13 בפנימיית נווה מיכאל בפרדס חנה בחסות משרד הרווחה

Spread the love
Read Time4Seconds

מה קורה בפנימיית נווה מיכאל בפרדס חנה? דיווחים מאוד מטרידים על הנעשה שם הגיעו ודווחו בעבר. מדובר במחנה ריכוז לנערות דתיות שנחטפות מהוריהן בצו חירום ע”י עובדות סעד, ושופטי הנוער מאשרים זאת כחותמת גומי.

בדיווחים שהגיעו אלינו נמסר כי בנווה מיכאל הילדים מחוייבים לסגוד למנהל, דוד פרידמן, להתפלל לשלומו ולהעריץ אותו. בנות השירות הלאומי מספקות כוח עבודה חינם על חשבון המדינה. הצוות הטיפולי של עו”סים ופסיכולוגים מתעמרים בילדים, חושפים אותם לתכנים לא רצויים, ודוחפים את הילדים להתמרדות, ורבים בורחים משם.

לפני חודש אירע בנווה מיכאל אונס מחריד. ראו כתבתו של אלי סניור. בתמונה:  דוד פרידמן, המנהל

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4644324,00.html

5.4.2015 – חשד: נערים אנסו בת 13 כמה פעמים

הנערה סיפרה לחוקרים כי הנערים איימו עליה והיא לא יכלה להתנגד להם. בערב החג נעצרו הנערים,

שלושה נערים בני 14-13, תושבי אזור השפלה, נעצרו בערב החג בחשד שאנסו נערה בת 13 וביצעו בה עבירות מין כמה פעמים שונות. בית משפט השלום בפתח תקווה שחרר אותם היום (א’) למעצר בית.  הפרשה הקשה נחשפה בעקבות מידע שהגיע ממוסד חינוכי שבו לומדת הנערה. חוקרי המשטרה החלו בגביית עדויות על אף מצבה הנפשי הקשה.

בעקבות מידע מודיעיני שהתקבל, הגיעו החוקרים לשלושה נערים המתגוררים סמוך למוסד החינוכי שבו לומדת הקטינה – ושם ככל הנראה החלה ההיכרות ביניהם.  על פי העדויות, במקרה אחד לפחות הגיעו השלושה למקום שבו שהתה הנערה, ותוך שהם מאיימים עליה ביצעו את זממם. הנערה סיפרה על כך לחוקרים ואף טענה כי ניסתה להניא את השלושה מכך, ואולם הם איימו עליה והיא לא יכולה הייתה להתנגד להם.  “מדובר במקרה רגיש לאור הסיפור של הנערה”, אמרו גורמים במשטרה. “יחד עם זאת מדובר באירוע חמור, ואנחנו מתייחסים אליו בצורה כזאת – ועל כן נשלחו הנערים למעצר”.

עורכי הדין קטי צווטקוב, אבי כהן ואיתי בן נון – המייצגים את החשודים מטעם הסניגוריה הציבורית, אמרו: “מדובר בנערים צעירים מאוד הנחקרים בחשד למעורבות בפרשה. הקטינים שוהים בפנימייה גם הם. אנו נמצאים בתחילתה של חקירה משטרתית ומוקדם מידי להסיק מסקנות כלשהן”.

0 0

About Post Author

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Print Friendly, PDF & Email
Please follow and like us:
error0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *