העיתונאים מריאן עזיזי ומוטי לייבל מזמינים הורים שילדיהם נחטפו ע”י הרווחה לצעדת הילדים ב- 1/9/15 בשעה 09:00 על ידי בית שבתי לוי רח’ מונטיפיורי 15 חיפה

Spread the love

העיתונאים מוטי לייבל ומריאן עזיזי, מבקשים מהורים שילדיהם נלקחו ע”י משרד הרווחה להגיע לצעדת הילדים ביום 1/9/15 שעה 09:00 בבוקר.

כך כותב העיתונאי לייבל:

בראשון לספטמבר, כאשר הורים מלווים את ילדיהם לגנים ולבתי הספר, ישנם הורים שלא יזכו לעשות זאת.

ההורים האלו הם נפגעי משרד הרווחה – בראשון לספטמבר אנחנו יוצאים לצעדה כדי לעורר את המודעות ולנסות להפסיק את חטיפות הילדים למטרות סחר של הרווחה.

בשנת 2001 הופרטו השירותים של משרד הרווחה וביניהם האומנה והמוסדות,

המכרזים שמוציא משרד הרווחה תפורים מראש ובמשך השנים ראינו בכלי התקשורת השונים לא מעט עדויות על הזוועות שהילדים שלנו עוברים האותם מקומות שלשם הוצאו בשם “טובת הילד”.

* ילדים שוכבים לבד בלילות בחדרים קרים ומנוכרים;

* ילדים לא רואים את אבא או את אמא ולא יודעים כלל מה זה אבא ואמא;

* 150-200 אבות מתאבדים מדי שנה כי ניתקו אותם מילדיהם, מתאבדות גם אמהות אך מספרן אינו ידוע לנו;

* עובדות סוציאליות משקרות בבתי משפט, ילדים מנותקים מהורים בשביל “אבחון רגשי” וסיבות אחרות מצוצות מן האצבע;

* את האבחון והמסקנות מגישים אותם אנשים שעובדים ומקבלים משכורת מאותם מקומות שמרוויחים הון מכך שילדינו נמצאים שם;

* תלונות שווא מוגשות על ימין ועל שמאל והעובדים הסוציאלים מדרבנים בעיקר אמהות לעשות כך כדי לנתק את האבא מהתמונה כדי שיהיה להן קל יותר להוציא את הילדים;

אנחנו יוצאים לצעדה שישתתפו בה בו זמנית צועדים ממדינות נוספות בעולם.

הצעדה תתחיל בחיפה ותסתיים בתל אביב ותארך 7-10 ימים.

אנחנו לא נחזור הביתה אלא נישאר לישון באוהלים בדרך.

אני קורא לכל מי שמנותק מילדיו, חבר מכל קבוצה שהיא – אבא, אמא, זוג, להצטרף לצעדה – אל תחכו שאחרים יעשו בשבילכם את העבודה.

הצעדה מתחילה מרחוב מונטיפיורי 15, חיפה.

צעדת הילדים 1.9.15
צעדת הילדים 1.9.15

Print Friendly, PDF & Email

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן.

One thought on “העיתונאים מריאן עזיזי ומוטי לייבל מזמינים הורים שילדיהם נחטפו ע”י הרווחה לצעדת הילדים ב- 1/9/15 בשעה 09:00 על ידי בית שבתי לוי רח’ מונטיפיורי 15 חיפה

  1. כמה נכון.הסיוט מתחיל מאיבחון ריגשי.שיקרי לחלוטין ותפור מראש מאנשים מטעמם שעושים קופה על חשבון הילדים המופקרים.הן יושבות בלישכה כמו קורי עכביש ומחכות לפריירים שיפתחו תיק וייפלו בפח.אחר כך מצאתי את עצמי משועבדת ומנוצלת כספית לממן את הפרזיטים שלהם על חשבון הגב של הילדה שלי במסכת של איומים ללכת בכפייה לאיבחונים מגיל אפס וראיתי שהכל שקרים ורמאויות.ורשע.ציר רשע.אלו האנשים הכי מסוכנים לילדים.ואותם יש להרחיק.לאשפז.ולכלוא בכלא.הם טינופת והפסולת שבחברה ובמדינה.הכל רמאות בכסף וניצול כספי.עו.ס דנה פיק המרושעת מנסה לאשפז את כל הנשים דרך הטלפון בשקרים שהיא מזינה עם ד.ר ליפניק באיכילוב.היא מרושעת ושקרנית.נוכלת שתלטנית.יש לה קשר על גבול הפלילי עם ד.ר ליפניק מנהל המחלקה הפסיכיאטרית באיכילוב.היא מזינה אותו בשקרים במטרה להזיק ולפתוח תיקים בכל מקום.היא מאיימת יש לנו כוח.יש לנו כוח זה איום.אם לא תעשי מה שאני מבקשת….היא מאיימת ועושה ומקיימת.מסוכנת כזו לסביבה ולילדים בפרט יש לאשפז ולחנך באישפןז בכפייה ולא אימהות חד הוריות שנפלו בפח בגלל חלאות המין האנושי הזה.זבל של אנשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.