עו”ד צ’רלי בוזגלו הגיש לביהמ”ש תצהיר כוזב עליו חתומה עו”ס אתי דור דוברובינסקי

עו”ד צ’רלי בוזגלו הגיש לביהמ”ש תצהיר כוזב עליו חתומה עו”ס אתי דור דוברובינסקי
חנה ינון, צ'רלי בוזגלו, אתי דור, איציק פרי
Spread the love

עו”ד צ’רלי בוזגלו הגיש תצהיר כוזב לשופטת ביהמ”ש המחוזי ת”א רות לבהר שרון – כשהוא דורש למחוק לעיתונאית לורי שם טוב, את הערעור שהגישה נגד פקידת הסעד אתי דור דוברובינסקי.

בוזגלו הגיש לבית המשפט תצהיר מטעה וכוזב ביודעין, כשפקידת הסעד אתי דור דוברוניסקי, מרמה את השופטת רות לבהר-שרון בטענה שהעיתונאית שם טוב לא שילמה עירבון. מדובר בתצהיר מפוברק, שכן אתי דור עם עו”ד צ’רלי בוזגלו נכחו בדיון שהתקיים במעמד הצדדים בו ניתן פסק דין במעמד הצדדים וכבוד השופטת עופרה צ’רניאק פסקה ביום 11.5.15 בתיק ע”ר 35760-04-15: “יש מקום לפטור את המערערת מהפקדת הערבון”.

פסק הדין של כבוד השופטת עופרה צ’רניאק מיום 11.5.15 ע”ר 35760-04-15, מצ”ב בקובץ pdf.

אתי דור דוברובינסקי הגישת תביעת לשון הרע כנגד העיתונאית לורי שם טוב, יעקב בן יששכר ואתר התנועה למען עתיד ילדינו, שם טענה כי קראו לה “נאצית” וגם “חוטפת ילדים”.

נועה גרוסמן מביהמ”ש שלום ת”א, פסקה לאתי דור דוברובינסקי את מלוא סכום התביעה, כשהיא מתעלמת מהנזקים הבלתי הפיכים שנגרמו לעיתונאית לורי שם טוב, ושפקידת הסעד היא זו שפעלה באופן בלתי חוקי, גם בדיעבד, כדי להכשיר מעשים חמורים שביצעה. גרוסמן התעלמה מהראיות ולא נתנה שימת לבה לרקע הדברים שהעיתונאית היא הקורבן ולא התוקף. העיתונאית הותקפה על ידי גרושה שזכה לשיתוף פעולה שערורייתי ובלתי חוקי מצד פקידת הסעד אתי דור דוברובינסקי, שלא טרחה לתקן את שעיוולה גם לאחר שנוכחה כי הילדים של העיתונאית נלקחו ממנה שלא כדין.

בתיק זה לא הוכיחה פקידת הסעד ולו עובדה או ראיה אחת. היא לא הביאה עדים, לא הוכיחה נזק שנגרם לה. שום כלום. היא עמדה בבית המשפט, וכפי שהיא רגילה לשקר כמו בתצהיר כוזב זה שהגישה, כך היא עשתה מול גרוסמן.

אתי דור דוברובינסקי פעלה יחד עם עו”ד צ’רלי בוזגלו, בדרכי רמיה ובניסיון להטעות את השופטת לבהר-שרון, וללא חשש היא הגישה תצהיר הכולל דברי כזב, וכל זאת בניסיון להביא לדחיית הערעור שהגישה העיתונאית.

אתי דור דוברובינסקי ניצלה לרעה את הליכי בית המשפט, והעלתה טענות שלא קשורות כלל לערכאת הערעור.

תגובת העיתונאית לורי שם טוב על תצהיר שקרי שהגיש עו”ד צ’רלי בוזגלו, עליו חתומה עו”ס אתי דור דוברובינסקי

 

התצהיר השקרי שהגיש עו”ד צ’רלי בוזגלו, עליו חתומה עו”ס אתי דור דוברובינסקי

Print Friendly, PDF & Email
לורי שם טוב

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *