האמא נטלי אשוואל מחולון נאלצה “לחטוף” את בנה בן ה- 8 שנחטף על ידי עו”ס נעמה אוזן מחולון

Spread the love

לפני כחצי שנה נחטפו שלושת ילדיה של האם נטלי אשוואל מחולון באישון לילה, בטענה, כי הגיעו דיווחים “שהאם לא מתפקדת”. מדובר בילדים מטופלים ומטופחים שהאמא נתנה את מלוא אהבתה אליהם והם כל עולמה. הילדים הופרדו ביניהם, נשלחו למרכזי חירום שונים: הבן הבכור בן 8 שנים נשלח למוסד טירת הכרמל בחיפה, ושני ילדים נוספים נשלחו לקלט חירום חסוי בדרום הארץ. פקידות הסעד נעמה אוזן ו-זיוה כהן פורת, מונעות מהאם לראות את ילדיה, מונעות מהאם לשוחח עם הילדים שלה ולשאול לשלומם ולא מאפשרות לאמא לראות את ילדיה גם לא במרכז קשר, כדי שהילדים “יתרגלו” לחיים מחוץ לבית.

הפרדת האחים שבוצעה על ידי העו”סיות, נועדה להחליש את הילדים הקטנים, שגילם נע בין 3 שנים ל- 8 שנים לבן הבכור, ועל ידי כך ליצור תשתית לאשפוז פסיכיאטרי כפוי, שכן ילד שמנותק מאמא שלו ומהאחים שלו מרגיש צער וכאב עצום שהוא לא יכול לבטא במילים. מדובר בילדים ללא עבר פסיכיאטרי, ללא בעיות, שגדלו בבית רגיל! הילדים טופחו וטופלו באהבה ושמחה על ידי האם שחסכה מעצמה כדי לאפשר לילדיה לגדול ברווחה. ההורים גרושים, והאב לא שילם מזונות. האם פנתה למשרד הרווחה בבקשה לסיוע ועזרה כלכלית והתוצאה הסתיימה באופן הרה אסון בו הוצאו ילדיה ממנה בצו חירום עם משטרה, על לא עוול בכפה כשפקידת הסעד נעמה אוזן, אף ניסתה לאשפז את האם בכפיה.

האמא מיוצגת על ידי עוה”ד מומחים בדיני משפחה וחוק הנוער טיפול והשגחה יוסי נקר וורדה ברכה שטיינברג. בנוסף, האם מלווה על ידי העיתונאי מוטי לייבל, שמעדכן ועוקב אחר ההתפתחויות בפרשה נוראית זו, בה נמנעת מהאם הזכות להורות. העיתונאי לייבל מסר, כי הילד והאם במצב טוב והם במקום מוגן.

בחודש ספטמבר האמא פגשה את ילדיה במרכז קשר, למשך שעה. כשהילדים ראו את אימם, הם רצו אליה והתחננו “אמא, קחי אותי איתך”. הילדים הגיעו עם בגדים קרועים, מזוהמים, מלאי צואה, כשציפורניהם ארוכות ושחורות, שיערם מלא כינים וביצי כינים, הם מתגרדים, ומלאי חבלות ופצעים. הילד הבכור בן ה- 8 הגיע ללא נעליים, עם בגדים מזוהמים ומטונפים, שיערות ראשו מלאות כינים, על גופו חבלות כתוצאה מקשירות. הילד האמצעי הגיע עם מכנסיים קטנות שלוחצות לו על הגוף, חולצה מלוכלכת ומוכתמת, ציפורניו שחורות ולא גזוזות והוא מלא כינים וביצי כינים, מתגרד כולו. הילד הקטן בן 3 שנים, הגיע לבוש בתחתונים מזוהמות כשהישבן שלו עם כוויות, כתוצאה מאי ניקוי הצרכים שלו, גם הוא מלא כינים וביצי כינים, נצמד לאמא שלו ובכה: “אמא, אני אוהב אותך, אני רוצה הבייתה”.

העו”סיות נעמה אוזן וזיוה כהן פורת, שנכחו במרכז הקשר, וראו את המחזה המחריד, בו הילדים מתרפקים על אמם באהבה, מתחננים אליה שתחזיר אותם אליה הבייתה, הודיעו לנטלי, שהילדים מתרגשים מידי, ולכן צריך להפסיק את המפגש. הילדים סירבו להרפת מידיה של אימם, כשהם צורחים “אמא אל תלכי”.

מאז ועד היום, לא נקבעו לאמא הסדרי ראיה עם ילדיה, ונמנע ממנה קשר טלפוני עם הילדים. האמא קיבלה דיווח כי הילד שלה נמצא במסעדה בחולון. האמא ניגשה למקום, וכשהילד שלה ראה את אמא שלו, ממנה נקרע לפני חצי שנה, הוא רץ אל האם במהירות. האמא לקחה את בנה ונמלטה איתו על נפשם.

חובתה של האם להציל את הילד שלה שנמצא בסכנת חיים נפשית ובריאותית במרכז החירום, מאחר ומסממים אותו בכדורים פסיכיאטריים ומונעים ממנו את הזכות לאהבת אם.

יודגש: בשום מקום לא נכתב, כי האם מסוכנת לילדיה!!!

מדובר באם מדהימה, ללא רבב. פקידות הסעד נעמה אוזן וזיוה כהן פורת מתנקמות באם, על שפנתה לעיתונאי מוטי לייבל שפרסם את דבר חטיפת ילדיה. לצורך כך הן משתמשות בשופטת נוער טובה פרי, הידועה כחותמת הגומי שלהן, שנענית לכל גחמותיהן ההזויות, כולל הדרישה הבלתי הגיונית לנתק את הילדים מהאם כדי שיתרגלו למגורים מחוץ לבית. היעלה על הדעת לנהוג כך כלפי ילדים? זו טובת הילדים לפי הרווחה?

לייבל מדווח, כי האמא ובנה נמצאים במקום מוגן, עד אשר יוגש ביום ראשון בקשה לביהמ”ש לקיום דיון דחוף בעניין השבת הילדים לאם.

Print Friendly, PDF & Email
לורי שם טוב

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן.

3 thoughts on “האמא נטלי אשוואל מחולון נאלצה “לחטוף” את בנה בן ה- 8 שנחטף על ידי עו”ס נעמה אוזן מחולון

  1. לכל עובדי הרוחה למינהם. דחוף השתלת לב להחליף להם את הלב שאין להם הם עושים ומחלטים דברים נוראים מזעזעים מאחלת להם לעבור את מה שהם עושיםמנובלים

  2. כואב הלב. מזעזע ומחריד. איך במדינת ישראל של שנת 2015 מתנהלים פשעים כאלו נגד ילדים זכים ואם ואין פוצה פה ומצפצף?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.