שופטת עליון דפנה ברק ארז

בחורה ישראלית תובעת בארה”ב שופטת עליון ומחוזי: דפנה ברק ארז ומיכל ברק נבו תיק 15-CV-6441

Spread the love
Read Time0Seconds

שופטת עליון ושופטת ביהמ”ש מחוזי נתבעות בפנסילבניה בגין התעללות בילדיהם של אבות. התובעת כותבת בתביעתה שבגיל 12 נכלאה במוסד רווחה ל- 8 חודשים כי האמא ויתרה על המשמורת עליה, והעו”ס לא היתה מוכנה להעביר את המשמורת לאבא.

 נתבעו שופטת ביהמ”ש עליון דפנה ברק ארז, שופטת ביהמש מחוזי מיכל ברק נבו, וארגון אל”י, עמותת רווחה בבעלות חניתה צימרין ודני מלא רון.  צימרין הוליכה שולל תורמים אמריקאים שהעמותה זקוקה לכסף, והיא גנבה 2.5 מיליון דולר שאספה בחו”ל. התובעת בחורה בת 20 אשר פקידת הסעד שפרה ענבר כלאה אותה ל- 8 חודשים במרכז חירום המנוהל ע”י עמותה לתפירת תיקים נגד גברים, אל”י.

0 0

About Post Author

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.
0 %
Happy
0 %
Sad
0 %
Excited
0 %
Angry
0 %
Surprise
Print Friendly, PDF & Email
Please follow and like us:
error0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *