משטרת ישראל קמה לתחייה בענייני ילדים חטופים? צפו בסרטון מחריד בו אב מתעלל באכזריות בבנו והמשטרה לא נקטה נגדו הליכים

Spread the love
Read Time8Seconds

דצמבר 2015 – לאחר כ- 60 שנה בהן אלפי הורים יוצאי תימן המזרח והבלקן מחפשים ילדיהם “התעוררה” משטרת ישראל ומפרסמת בדף הפייסבוק שלה על ילד חטוף שנחטף ע”י אימו (?).

מדובר בנישה חדשה או טרנד חדש במשטרה לשמש ככלי בידי רשויות הרווחה להוציא בכפייה ילדים מהוריהם בדלתיים סגורות וללא ראיות. זהו סחר בילדים כדוגמת ילדי תימן, ניסויים בילדי הגזזת, אלא בלבוש אחר.

במקרה של נירית יעקובסון מדובר באמא אשר סבלה קשות מהתעללות שופטת בית משפט לענייני משפחה שפרה גליק. גליק לא הסתירה את משוא פניה נגד נירית ואמרה לה באחד הדיונים “מקווה שתידבקו ממני” בעת שהיתה חולה. גליק גם זייפה פוטוקול באותו הדיון וננזפה על כך.

דוגמא נוספת מפברואר 2014 לדרך הרמיה של משטרת ישראל לטובת סחר בילדים היא פרסום בדף הפייסבוק על אם ובנה התינוק כביכול נעדרים בעוד שלמעשה מדובר באמא הנמלטת מרשויות הרווחה החוטפות ממנה כל תינוק שילדה מבלי לתת לה הזדמנות לגדלו.

קיימות גם אינספור דוגמאות בהם משטרת ישראל ורשויות הרווחה ללא בושה מילאו פיהם מים נוכח התעללות בילדים ואונס ילדות, במסגרות חוץ ביתיות כגון משפחות אומנה, פנימיות ומוסדות הרווחה.

משטרת ישראל – כלי שרת לסחר בילדים ע”י רשויות הרווחה

אין ספק כי אזרחי המדינה נדרשים לכבד החלטות בית משפט, אולם מן הראוי כי משטרת ישראל ישראל תקבע סדר עדיפויות לשמירה על החוק והסדר ותטפל בפניות אליה במידה שווה, ולא תרדוף באמוק אחר אמהות אומללות הנמלטות עם ילדיהן מרשויות הרווחה.

תיעוד: בן הזוג לשעבר של נירית יעקובסון הוא עו”ד בפרקליטות, מכה באלימות את הבן ואימו
המשטרה לא פתחה בחקירה.
כיום משטרת מרחב דן מנהלת מצוד אחר האם ובנה, למרות שמדובר באם מסורה וטובה ולא נשקפת חלילה סכנה לילד. עו”ס ענת בנאור מלשכת רווחה גבעתיים רוצה להעביר את הילד לאב האלים והמתעלל וכל האמצעים כשרים לכך.

מה אתם הייתם עושים?

אין ספק כי אזרחי המדינה נדרשים לכבד החלטות בית משפט, אולם מן הראוי כי משטרת ישראל ישראל תקבע סדר עדיפויות לשמירה על החוק והסדר ותטפל בפניות אליה במידה שווה, ולא תרדוף באמוק אחר אמהות אומללות הנמלטות עם ילדיהן מרשויות הרווחה.

האמא נירית יעקובסון הגישה תלונות על אלימות קשה שנקט נגדה בן זוגה לשעבר, כולל תעודות רפואיות מבית חולים על חבלות שנגרמו לבנה מאלימות מזעזעת של בן הזוג לשעבר שאיים לזרוק את הילד מהחלון.

המשטרה לא עשתה מאומה ולא פתחה בחקירה.

צפו בסרטון, המתעד אלימות מחרידה של הגבר.

בן הזוג לשעבר דחף את נירית וגרם לה לחבלות קשות בגבה, כשבסופו של דבר הוא הרים את הילד בניגוד לרצונו, גרר אותו לתוך רכבו, וסגר על הרגל שלו את הדלת, דבר שגרם לילד לחבלה קשה ולמעיכת הרגל ושבר ביד.

המשטרה לא פתחה בחקירה חרף תעודות רפואיות מבית חולים דנה לילדים בת”א.

מאפייני שוטרים מושחתים שהם רודים בחלשים. בן הזוג לשעבר הוא עו”ד בפרקליטות ולכן המשטרה עושה שמיניות באוויר לפגוע באמא ובבנה.

נירית יעקובסון האמיצה מצילה את בנה מציפורני רשויות הרווחה

משטרת ישראל קמה לתחייה בענייני ילדים חטופים מהוריהם בלבד
משטרת ישראל קמה לתחייה בענייני ילדים חטופים מהוריהם בלבד

היכן היתה משטרת ישראל?

0 0

About Post Author

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Print Friendly, PDF & Email
Please follow and like us:
error0

תגובה אחת

  1. כיצד אם שנשאה את בנה ברחמה יכולה “לחטוף” אותו? הלאה הליבראליזם ו”שלטון החוק” הרקוב שלו שקורע עוללים מזרועות אמהותיהם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *