צינור לילה: האם נירית יעקובסון נאלצה להימלט עם בנה האוטיסט בן 10.5 שנים לאחר שהוכה קשות על ידי אביו

Spread the love
Read Time2Seconds

צינור לילה: האם נירית יעקובסון נאלצה להימלט עם בנה האוטיסט בן 10.5 שנים לאחר שהוכה קשות על ידי אביו. תלונות שהגישה האם למשטרה – לא טופלו.

האב עו”ד במקצועו פרקליטות מחוז ת”א, מתעקש לאשפז את הקטין במוסד לילדים עם פיגור, למרות שהאם מגדלת את בנה לבד!!! מיום היוולדו והילד רשום בבית ספר רגיל.

בתיק זה השופטת המושחתת שפרה גליק, קיבלה נזיפה חמורה מהנתל”ש עקב התבטאותה כלפי האמא “אני אעלה אותך על טיל”, וכשהיא מאחלת לעורכי הדין המייצגים באולם כי יידבקו במחלותיה. שופטת זו העבירה את המשמורת של הבן לאביו האלים, כנקמה בנירית יעקובסון שחשפה את התנהלותה הנפשעת.

העיתונאי מוטי לייבל מלווה את האם במאבקה על זכותה לגדל את הילד בבטחון מלא. העיתונאי לייבל קיבל איומים מהאב האלים: “אני אטפל בך!”

מוטי לייבל מדגיש, האם מסורה לבנה. לא מדובר בחטיפה, מאחר והאפוטרופוסות של הבן היא בידיה של האם. חובה של האמא להגן על הילד שלה, כשהרשויות אינן עושות זאת.

משטרת מרחב דן, הידועה בכשליה במיגור אלמ”ב, שוב הוכיחה את מלוא עליבות שוטריה, שלא טרחו לבדוק את תלונות האם.

הסרטון מדבר בעד עצמו. הילד מבועת ומבוהל מאביו, שהגיע בהפתעה לבית הספר.

האמא הרכה והעדינה נירית יעקובסון:

0 0

About Post Author

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Print Friendly, PDF & Email
Please follow and like us:
error0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *