האמא נירית יעקובסון: “הרגשתי באינסטינקט בסיסי כי אני צריכה להגן על חיי הילד שלי”

Spread the love

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/pxMec-3Lx

גיא לרר, http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=1166439&sid=126

“כשלילד טוב, גם לי טוב”. יעקובסון במעצר בית (צילום: שלומי גבאי)

האמא נירית יעקובסון. הגנתי על חייו של בני
האמא נירית יעקובסון. הגנתי על חייו של בני

בשבוע שעבר התפרסמה נירית לוינסון בעקבות הודעת המשטרה כי היא מחפשת אישה החשודה בחטיפת בנה. מספר ימים לאחר מכן היא הסגירה את עצמה למשטרה, לאחר מספר חודשים בהם התחבאה לאחר ריב קשה עם בן זוגה לשעבר.

בראיון לתכנית “הצינור” היא מספרת על התחושות הקשות בפרשה שהסעירה את המדינה

לפני כשבוע פורסם כי נירית יעקובסון, שזכתה לכינוי המפוקפק “האם החוטפת”, הסגירה את עצמה למשטרה. יעקובסון, כך התברר, לקחה את בנה וירדה למחתרת למשך חודשים, לאחר שריב בינה לבין בין זוגה לשעבר רותם שגיא, הגיע לשיא. בריב, שתועד והפך לסרטון וויראלי שזיעזע את המדינה, נראה עימות קורע לב בין האב והאם, כשהילד שרוע על הרצפה. בראיון לתכנית “הצינור” ניסתה יעקובסון להעביר את התחושות הקשות.

“מה שגרם לי לקחת את הילד הוא התפרצויות אלימות חוזרות ונשנות מצד אבי הילד”, היא טענה, “הילד התחנן לא לחזור הביתה לאביו, הרגשתי באינסטינקט בסיסי שצריך להגן על חייו”. נירית טענה כי בתקופת הבריחה, הילד שסבל רבות מהתנכלויות אביו היה רגוע ושקט. “הילד העדיף לחיות בצורה הזאת של בריחה, שהיא לא טבעית, כל דבר היה מבחינתו עדיף”.

“חשיפת המשטרה – הפתעה גמורה”

את הרגע בו הבינה כי נחשפה בידי המשטרה וכי מחפשים אותה,תיארה נירית כ”הפתעה גמורה”. לטענתה, כאשר האב התראיין בנושא לאחר הפרסום, הוא חשף פרטים אינטימיים על הילד שפגעו בו, ולכן הילד ביקש לחזור הביתה, “בתקווה שיקשיבו לו”.

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=1166439&sid=126

Print Friendly, PDF & Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.