האמא נירית יעקובסון: “הרגשתי באינסטינקט בסיסי כי אני צריכה להגן על חיי הילד שלי”

האמא נירית יעקובסון: “הרגשתי באינסטינקט בסיסי כי אני צריכה להגן על חיי הילד שלי”
Spread the love

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/pxMec-3Lx

גיא לרר, http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=1166439&sid=126

“כשלילד טוב, גם לי טוב”. יעקובסון במעצר בית (צילום: שלומי גבאי)

האמא נירית יעקובסון. הגנתי על חייו של בני
האמא נירית יעקובסון. הגנתי על חייו של בני

בשבוע שעבר התפרסמה נירית לוינסון בעקבות הודעת המשטרה כי היא מחפשת אישה החשודה בחטיפת בנה. מספר ימים לאחר מכן היא הסגירה את עצמה למשטרה, לאחר מספר חודשים בהם התחבאה לאחר ריב קשה עם בן זוגה לשעבר.

בראיון לתכנית “הצינור” היא מספרת על התחושות הקשות בפרשה שהסעירה את המדינה

לפני כשבוע פורסם כי נירית יעקובסון, שזכתה לכינוי המפוקפק “האם החוטפת”, הסגירה את עצמה למשטרה. יעקובסון, כך התברר, לקחה את בנה וירדה למחתרת למשך חודשים, לאחר שריב בינה לבין בין זוגה לשעבר רותם שגיא, הגיע לשיא. בריב, שתועד והפך לסרטון וויראלי שזיעזע את המדינה, נראה עימות קורע לב בין האב והאם, כשהילד שרוע על הרצפה. בראיון לתכנית “הצינור” ניסתה יעקובסון להעביר את התחושות הקשות.

“מה שגרם לי לקחת את הילד הוא התפרצויות אלימות חוזרות ונשנות מצד אבי הילד”, היא טענה, “הילד התחנן לא לחזור הביתה לאביו, הרגשתי באינסטינקט בסיסי שצריך להגן על חייו”. נירית טענה כי בתקופת הבריחה, הילד שסבל רבות מהתנכלויות אביו היה רגוע ושקט. “הילד העדיף לחיות בצורה הזאת של בריחה, שהיא לא טבעית, כל דבר היה מבחינתו עדיף”.

“חשיפת המשטרה – הפתעה גמורה”

את הרגע בו הבינה כי נחשפה בידי המשטרה וכי מחפשים אותה,תיארה נירית כ”הפתעה גמורה”. לטענתה, כאשר האב התראיין בנושא לאחר הפרסום, הוא חשף פרטים אינטימיים על הילד שפגעו בו, ולכן הילד ביקש לחזור הביתה, “בתקווה שיקשיבו לו”.

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=1166439&sid=126

Print Friendly, PDF & Email
לורי שם טוב

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *