הרצאת העיתונאי מוטי לייבל: ח”כ אלי אלאלוף בעלים של המוסדות המופרטים אליהם נשלחים ילדים

Spread the love
Read Time8Seconds

הרצאת העיתונאי מוטי לייבל: ההיסטוריה של חטיפות ילדים החל מילדי תימן מזרח ובלקן בשנות ה 50

הרצאת העיתונאי מוטי לייבל על פשעי משרד הרווחה הדממת התקשורת מלפרסם עוולות כלפי מוחלשים

הדממת התקשורת מלסקר עוולות נגד הורים ומשפחות מוחלשות, שילדיהם נלקחו מהם שלא כדין.

מדוע ערוצי הטלויזיה והעיתונות נמנעים מלפרסם או לערוך תחקירים על מוסדות הרווחה המופרטים?

בהרצאת העיתונאי מוטי לייבל, הוא שם דגש על מכסות ילדים ממשפחות מוחלשות ומעוטות יכולת, בניגוד לרצון ההורים וילדיהם, במוסדות מופרטים של הרווחה.

הרצאת העיתונאי מוטי לייבל: ח”כ אלי אלאלוף בעלים של המוסדות המופרטים אליהם נשלחים ילדים

הרצאת העיתונאי מוטי לייבל על פשעי משרד הרווחה, באירוח: זהות תנועה ישראלית יהודית.

http://zehut.org.il

העיתונאי מוטי לייבל מסביר את האינטרס הכלכלי העומד מאחורי מסת הוצאת הילדים מהבית.

חבר הכנסת אלי אלאלוף הצליח לייצר לעצמו תדמית של ח”כ חברתי, כזה שדואג לעניים ולמסכנים. הוא גם עמד בראש ועדה למיגור העוני. התדמית הזו שהצליח לייצר לעצמו היא בלוף אחד גדול. ח”כ אלאלוף רחוק מאוד מלהיות ח”כ חברתי. להיפך, הוא מתפרנס מהעוני ומחטיפות ילדים למעונות. בוועדה למיגור העוני הוא לא המליץ על שום דבר שמניב כסף להורים כדי לשפר את איכות חייהם, אלא בדיוק להיפך: הוא המליץ על הזרמת כספים לעמותות הרווחה כדי שאלה יתעשרו על חשבון הציבור עם משכורות ענק של מאות אלפי שקלים למנהלים, ויצירת פרנסה לעובדים סוציאלים, בעלי עמותות, פסיכולוגים ושאר מאבחנים. שום דבר מזה לא מביא תועלת לעניים. העניים מתרוששים כי העו”סים עכשיו מחפשים לקוחות לטפל בהם וילדים לחטוף כדי למלא את כל המוסדות האלה, וההורים צריכים לשכור עורכי דין שעולים להם עשרות אלפי שקלים.

ח”כ אלאלוף עצמו מתפרנס היטב ממצוקתם של העניים, ובמיוחד מכליאתן של נערות מסכנות שנחטפות מהוריהם, ומושמות בעל כורחן במסגרות חירום לעברייניות צעירות אפילו שהן לא עברו עבירה אחת בחייהן. על פי התחקיר מסתבר שח”כ אלי אלאלוף הוא ההוגה והיוזם של “עמותת יחדיו”, מפלצת תמנונית של מעונות, מסגרות, הוסטלים ובתי “חלופת מעצר” (כלומר בתי כלא פרטים) לבני נוער אשר פרוסים בכל רחבי הנגב, וכל זאת על מנת לספק ג’ובים לעו”סים ופסיכולוגים.

אחת המסגרות הזוועתיות האלה היא מסגרת חירום וחלופת מעצר “רותם” במועצה האיזורית רמת הנגב, שזו אחת המסגרות שהקימה עמותת יחדיו אותה הגה ויזם ח”כ אלי אלאלוף.

מכלאת רותם נמצאת במועצה האיזורית רמת הנגב. זהו חור שומם שאין כדוגמתו. אין שם מקורות פרנסה. אין שם כלום. ראש המועצה שמח כשהציעו לו להקים מכלאות לנערות אצלו במועצה. כך מייצרים מקומות תעסוקה לפרזיטים, במקום לייצר מקורות תעסוקה שתורמים לכלכלה: מפעלים ועסקים שמייצאים סחורות. ראש המועצה שמוליק ריפמן מופיע בכל הפרסומות לעמותת יחדיו. אל תטעו. הוא עושה זאת לא רק בגלל שמוסדות עמותת יחדיו מביאות פרנסה לנגב.

0 0

About Post Author

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.
0 %
Happy
0 %
Sad
0 %
Excited
0 %
Angry
0 %
Surprise
Print Friendly, PDF & Email
Please follow and like us:
error0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *