אזיק אלקטרוני לתינוקת בת יום ומעצר שווא לאם שרק ילדה בבית חולים ליס איכילוב ת”א

Spread the love

קישור מקוצר לכתבה: http://wp.me/pxMec-3Vu

מ’ ילדה אמש, תינוקת בריאה בבית חולים ליס איכילוב ת”א. מיד עם לידת התינוקת, הגיעו עובדות סוציאליות מלשכת רווחה שכונת שפירא ת”א, עם סל-קל, כדי לקחת את התינוקת מהאם.

האמא פנתה לעיתונאי מוטי לייבל, שדרש לראות צו להוצאת התינוקת מרשות האם. לעו”ס לא היה צו כזה. בניגוד לכל היגיון, בית החולים איכילוב שם אזיק אלקטרוני על רגלה של התינוקת, והודיע לאמא כי היא לא יכולה להשתחרר מבית החולים. השמת אזיק אלקטרוני, זה מעשה פלילי, בניגוד לחוק. לבית החולים אין סמכות לבצע מעצר של התינוקת, ווודאי שאין להם סמכות לאזוק את התינוקת או למנוע מאמא שלה להשתחרר מבית החולים, כל עוד לא קיים צו שאומר אחרת. מדובר בכבילה בלתי חוקית.

היום בשעה 13:30 התקיים לאם דיון דחוף בביהמ”ש לנוער ת”א, הודיעו כי היא צריכה להתייצב בבית המשפט לנוער תוך חצי שעה.

להזכירכם, האם ילדה את התינוקת שלה אמש, התפרים פתוחים והיא מדממת וחלשה עדיין. למרות זאת, האם לקחה מונית ונסעה לבית המשפט לנוער, כשהיא לא מיוצגת. השופט נועם שילה, קבע שהתינוקת תישאר בבית החולים עד שמחלקת הרווחה, תאשר שהבית של ההורים, מותאם לצרכי  התינוקת.

כרגע התינוקת נמצאת במעצר מינהלי עם אזיק אלקטרוני. צפו בתמונות שצולמו על ידי אתי אגיסון, פעילה חברתית.

האזיק האלקטרוני שהוצמד לתינוקת של מיכל בבית חולים ליס איכילוב
האזיק האלקטרוני שהוצמד לתינוקת של מ’ בבית חולים ליס איכילוב

אזיק אלקטרוני לתינוקת שנולדה2

אזיק אלקטרוני שהוצמד לתינוקת

אתי אגיסון פעילה חברתית בסרטון עם ההורים מיכל ויעקב המבקשים את עזרת הציבור להשארת התינוקת במשמורת האם. אתי אגיסון אומרת: “אני מבקשת את עזרת הציבור. לא מנמיכים יותר חלשים. לחלש נותנים יד”.

https://youtu.be/yR6qwfrwGJ4

Print Friendly, PDF & Email

6 תגובות

 1. אפשר לתבוע?

  תשובת המערכת: אם ההורים יתבעו, הם יזכו. מדובר בהורים עניים ופשוטים מאוד. תראי בסרטון של אתי אגיסון. זוג הורים תמימים עם חיסרון כיס. פעילים חברתיים נרתמו לסייע להם בתרומות ראשוניות לתינוקת שנולדה.

 2. החוטפת המנוולת הגוש טינופת המחליא לא מסתפקת בקליניקה הפרטית שלה אלא גם רוצחת, פשוטו כמשמעו, נפשם של הורים ותינוקות בני יומם. ארורה היא וארורה משפחתה.

 3. בישביל כסף לוקחות לעצמן כדי לקבל משכורת שכר אימוץ חודשי

 4. בי.ח איכילוב משתף פעולה עם רווחה לחטיפות תינוקות ואישפוז אימהות בודדות מופקרות שניתן לרמוס אותן על ידי אישפוז פסיכיאטרי על ידי דר ליפניק ועו.ס דנה פיק המרושעת מדובר בעו.ס שקרנית ומסוכנת לסביבה לאימהות וילדים.לפני חמש שנים אותו בי.ח חטף היא חטפה לעצמה תינוקת כושית מחדר לידה כוון שהיא עקרה.היא ישבה בבית שנה וקיבלה שכר על חופשת לידה ללא לידה וכיום היא מקבלת שכר חודשי מהממשלה על אימוץ.אני מכירה אותה באופן אישי ונימלטתי ממנה.היא קוראת לילדה נועה.הן חוטפות לעצמן כדי להתקדם כלכלית וכי הן עקרות בחלקן.הן לא ראויות להיות אימהות.והילדים שלהן מוזנחים ברמת פיגור ואוטיזם.

 5. טרוף זה פשע.
  להעביר את הסכום 17000 לאמא לשיפוץ הבית ,במקום לעמותות.
  ההורים תגשו למשטרה.

  1. מזעזע ביותר בא לי לבכות מלראות את התינוקת ככה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *