שרה נתניהו עדת תביעה הגישה הודעת ערעור על נצחונו של מני נפתלי ע”ע 56261-02-16

Spread the love

שרה נתניהו הייתה אחת מעדות התביעה בתביעה שהגיש מני נפתלי נגד מדינת ישראל, עזרא סיידוף ובנימין נתניהו. בפסק דין שניתן ביום 10/2/16 נקבע כי נפתלי היה חשוף במעון לצעקות, הערות פוגעניות והשפלות, וכי יחסי האנוש של שרה נתניהו לבין עובדי המעון והוא בכללם היו בלתי נסבלים, משפילים ומעליבים, וכי כל אלה עולים כדי העסקה פוגענית.

פסק דין שופטת דיתה פרוז’ינין בית הדין האזורי לעבודה ירושלים, מני נפתלי נ’ מדינת ישראל משרד ראש הממשלה, קובץ pdf

הודעת הערעור של פרקליטות המדינה נגד מני נפתלי ע”ע 23325-03-16 מדינת ישראל נ’ מני נפתלי, עזרא סיידוף ובנימין נתניהו, קובץ pdf

לשרה נתניהו אין מעמד בדין להגיש הודעת ערעור, שכן היא לא נתבעה, ושימשה אך ורק עדת תביעה, והגשת הודעת הערעור מוכיחה בדיוק את העובדות שנכתבו עליה: אישה כוחנית שלא מסוגלת לקבל ביקורת, ובטוחה שכל האנשים נועדו לשרת אותה. בשיא חוצפתה, היא דורשת הלכה ולמעשה, לנהל משפט חוזר: “להורות על השבת התיק לבית הדין האיזורי ולאפשר למערערת להביא בפניו את ראיותיה ועדיה, בכל הקשור לקביעות שנקבעו כנגדה בפסק הדין”. את טענותיה המופרכות וההזויות, היא פורסת בספר עב כרס, העולה בדפים המרובים על פסק הדין המנומק שהוגש.

שרה מפרטת: “המערערת לא הייתה צד לתביעה אלא עדה שנצטוותה על ידי בית הדין להעיד בתצהיר.” במשפט זה, למעשה סתמה שרה את הגולל על הודעת הערעור שלה. יש לקוות שבית הדין ידחה את הודעת הערעור המיותרת הזו על הסף.

Print Friendly, PDF & Email
לורי שם טוב

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

  Skip to content
אנו שמים דגש רב עבור התאמת אתר אינטרנט זה לתקן הנגישות הישראלי. באתר בוצעו התאמות נגישות לפי תקן 5568 ותקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), ניתן לגלוש בו באופן נגיש יותר דרך הדפדפנים כרום ופיירפוקסהננו עושים את מירב המאמצים על מנת לבצע התאמות נגישות באתר, ייתכן ובאתר זה ימצאו רכיבים ו/או עמודים אשר אינם עומדים בתקן הנדרש, במידה ונתקלת בכשל נגישות כלשהו נודה לך אם תדווח לנו על כך דרך עמוד יצירת הקשר. אנו נמשיך לעשות כל מאמץ על מנת לאפשר גלישה נגישה ונוחה באתר זה לכולם.
סטטוס תאימות