וידוי נדיר: בן של עובדת סוציאלית מספר איך זה לגדול בבית של עו”ס: אובססיה להתערבות בגידול הטבעי של ילדים ע”י סמים, טיפולים והתעללות

Spread the love
Read Time2Seconds

מסתבר שהאובססיה של העו”סיות לטיפולים ואבחונים לא פוסחת על הילדים הביולוגים שלהן עצמן. מרוב שמרעילים אותן בבית הספר לעבודה סוציאלית שילדים לא יכולים לגדול באופן טבעי ושצריך להתערב לילדים באופן הגידול, ע”י אבחונים, טיפולים, סמים ומה לא, חלק מהן משתגעות ומבצעות בביתן ניסויים קליניים על הילדים שלהן.

התוצאה מחרידה: צפו באסף הבן של צילה דניאלי עו”סית מקרית ביאליק. צילה אימו התעללה בו ובאחיו לכל אורך הדרך. אישפזה את שני ילדיה אישפוז פסיכיאטרי. המקצוע שלה כנראה הפך אותה לאובסיסיבית לגבי טיפול פסיכיאטרי. צילה כנראה שיכורה מהכוח שניתן בידיה והפעילה אותו גם על יוצאי חלציה.

אסף עבר חיים קשים מאוד וכל חייו ניסה להיחלץ מהתוויות הפסיכיאטריות שאימו הצמידה לו.

עד היום בהיות כבר בן 36 היא עדיין עושה את כל המאמצים להלעיט אותו בתרופות פסיכיאטריות.

אסף זקוק עתה לפסיכיאטר עם ראש פתוח המוכן לבדוק אותו ולתת לו אבחנה ללא משוא פנים ולהתעלם מאבחנות קודמות שניתנו בלחץ ועל פי חוות דעת של האם צילה העוסית.

כמו כן הוא מבקש עורך דין שיוכל לייצג אותו במלחמה מול אימו שלא משחררת את טפריה ממנו.

הסרטון באדיבות נחמה דר, פעילה חברתית.

חיים נפל למשכב וזקוק לכם.

עדכון 28.3.19חיים לוי פעיל חברתי שפעל רבות לשחרורה של לורי שם טוב חלה בקרוהן, מחלת מעיים קשה .חיים לוי יצא להפגנות תחת כל עץ רענן עד שתש כוחו.כיום חיים לוי חלוש ומתקשה אף לצאת מביתו.חיים זקוק למזון מיוחד שעלותו יקרה.ניר לביא התנדב לבצע את קניות שבועיות ולשנע אותם אליו.אנא מכם פתחו את ה ♥ ותרמו כמיטב יכולתכם.ניתן לעשות הוראת קבע החל מ-18 שח.פרטי החשבון אסף פנחס לוי (זה שמו של חיים בת.ז.)בנק הדואר חשבון 7071311תודה מראש על כל תרומה ועל כל שיתוף.השם יברך אתכם שתמיד תהיו מהנותנים.———חיים הבן של צילה עוסית מקרית ביאליק.צילה אימו התעללה בו ובאחיו לכל אורך הדרך.אישפזה את שני ילדיה אישפוז פסיכיאטרי.המקצוע שלה כנראה הפך אותה לאובסיסיבית לגבי טיפול פסיכיאטרי. צילה כנראה שיכורה מהכוח שניתן בידיה והפעילה אותו גם על יוצאי חלציה.אסף עבר חיים קשים מאוד וכל חייו ניסה להחלץ מהתויות הפסיכיאטריות שאימו הצמידה לו.עד היום בהיות כבר בן 36 היא עדיין עושה את כל המאמצים להלעיט אותו בתרופות פסיכיאטריות.אסף זקוק עתה לפסיכיאטר עם ראש פתוח המוכן לבדוק אותו ולתת לו אבחנה ללא משוא פנים ולהתעלם מאבחנות קודמות שניתנו בלחץ ועל פי חוות דעת של האם צילה העוסית.כמו כן הוא מבקש עורך דין שיוכל לייצג אותו במלחמה מול אימו שלא משחררת את טפריה ממנו.

Posted by ‎די לשחיתות – הדף של נחמה‎ on Mánudagur, 29. febrúar 2016

0 0

About Post Author

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Print Friendly, PDF & Email
Please follow and like us:
error0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *