עו"ד שחר שוורץ. הוגשו נגדו 2 קובלנות ע"י לשכת עורכי הדין על עבירות איומים, לקיחת כספים שלא כדין, עיכוב מסמכים שלא כדין והתנהגות שאינה הולמת את מקצוע עריכת הדין

עו”ד שחר שוורץ הלוקה בנפשו פיתח אובססיה כלפי עיתונאית ומבצע הטרדות טלפוניות ומשלוח סמס ללא הפוגה

Spread the love
Read Time2Seconds

לגבי שיקול הדעת של שחר שוורץ, שמסבך עצמו בתביעות המבזות אותו, ומתפרסם כמי שתובע את לקוחותיו, מי ירצה לשכור את שירותיו של שחר שוורץ, מעורער בנפשו?

8.6.15 שחר שוורץ הטרדות טלפוניות והודעות סמס לנייד והודעות שיטנה בפייסבוק, קובץ pdf

9.6.15 שחר שוורץ ממשיך מאיים ומטריד ומשקר וממציא ממוחו הקודח המצאות שלא היו ולא נבראו, קובץ pdf

2.7.15 שחר שוורץ מתחזה פותח פרופיל פיקטיבי בפייסבוק, קובץ pdf

9.7.15 Gmail – ניצחת !!!, קובץ pdf

10.6.15 שחר שוורץ ממשיך ומטריד באמצעות המייל, קובץ pdf

שחר שוורץ דואר מתחזה, קובץ pdf

שחר שוורץ דואר אמיתי, קובץ pdf

חשבנו לתת לקוראים סוג של הקדמה מיהו שחר שוורץ, רשימת כתבות לגביו, תתן מענה מהימן במי מדובר. הכתבות מעוררות שאלות מעניינות לגבי כשירותו ושפיותו הנפשית של שחר שוורץ להסתובב חופשי בקירבת בני אדם.

בימים האחרונים, עו”ד שחר שוורץ מבצע מעקב אחר העיתונאית לורי שם טוב, כשהוא מחזיק בידיו מסמכים חסויים בתיק משפחה שהגיעו אליו שלא כדין, ומפיץ אותם לגורמים אינטרסנטים שונים, בכך מבצע עבירות פליליות. יודגש: העיתונאית לורי שם טוב מעולם לא נתנה לשוורץ את מסמכיה, אין לה קשר אליו, והיא מעולם לא יוצגה על ידו או נתנה לו יפוי כוח. מדובר בעבריין המפר את פרטיותה של העיתונאית.

הינכם מוזמנים לקרוא מעט משפת הביבים של עו”ד שחר שוורץ, בהודעות סמס ובתגובות באתר, ולשפוט בעצמכם האם לא ראוי שגורם מוסמך יאשפז את נפשו הצולעת? הטלפון שובש על ידי שחר שוורץ באמצעות אפקליקציה, זאת בנוסף למאות טלפונים מטרידים כלפי העיתונאית.

d7aad792d795d791d7aa-d7a9d797d7a8d790-d7a9d795d795d7a8d7a5-d791d790d7aad7a8

screenshot_2016-04-13-13-37-38

והשוס, שחרא שוורץ הצטרף כעוקב אחר האתר העיתונאי של לורי שם טוב. רק חבל שהוא לא כשיר נפשית לקרוא מסמכים משפטיים.

0 0

About Post Author

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.
0 %
Happy
0 %
Sad
0 %
Excited
0 %
Angry
0 %
Surprise
Print Friendly, PDF & Email
Please follow and like us:
error0