שם טוב ויצמן מנהל כפר ילדים תלפיות חדרה: ילדים נפגעי עבירות מין מחויבים לקבל 3,000 שעות טיפוליות קליניות בעלות של 1,050,000 ש"ח בשנה

Spread the love
Read Time0Seconds

הסכם התקשרות בין כפר הילדים תלפיות בחדרה למשרד הרווחה להפעלת מרכז טיפולי לילדים נפגעי תקיפה מינית. לפי ההסכם, המרכז מחוייב לתת 3,000 שעות טיפוליות קליניות לילדים המאופסנים אצלו בעלות של 1,050,000 ש”ח בשנה.

קראתם נכון: כפר הילדים תלפיות בחדרה מחוייב לבזבז את השעות הטיפוליות האלה על הילדים כדי להצדיק את מיליון השקלים שהוא מקבל. לא פלא שהילדים האלה נדפקים עוד יותר בכפרים הטיפוליים האלה. מכיוון שחייבים לבזבז את הכסף, אז גם חייבים למצוא ילדים ולטפל בהם, והילדים חייבים לנכוח ולהיות מטופלים מהבוקר עד הערב. מה כבר עושים עם הילדים האלה בטיפולים הללו? כמה פעמים אפשר לדוש ולדוש בפגיעה המינית, אם בכלל היא קרתה? מישהו אי פעם בדק אם עומס השעות הטיפוליות האלה באמת מביא לשחרור הנפש מהפגיעה המינית, או שבכל פעם שנותנים טיפול, הנפש של הילד נפגעת מחדש?

לוקחים ילדים ומעמיסים עליהם שעות על גבי שעות של טיפולים קליניים, שאף אחד לא בודק את יעילותם, וממשיכים להפגיז את הילדים האלה בחיטוט במחשבות שלהם וברגשות שלהם, וככה הורסים להם את החייים, ובעיקר מסיתים אותם נגד ההורים שלהם.

כפר הילדים תלפיות איננו מסתפק בכסף שהוא חולב ממשרד הרווחה.  הם גם מחפשים תורמים בחו”ל.  הנה התכניות מה בדעתם לעשות עם התרומות.

רשימת מקבלי השכר של תלפיות כפר ילדים דתי, ע”ר 580013118. מייסדי העמותה:  משה אגרסט, אברהם הלפרין, דוד בית אריה, מרדכי קוסטליץ, יעקב דרורי. “בתלפיות קולטים את הילד בסיכון ואת משפחתו ותופרים עבורם תכנית טיפולית-שיקומית ייחודית להם ולצרכיהם”.

מנהל תלפיות שם טוב ויצמן מרוויח 325,000 ש”ח. שכר נאה.

0 0

About Post Author

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Print Friendly, PDF & Email
Please follow and like us:
error0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *