שושנה פיינסוד כהן (עכו) מבזה את השפיטה בהרשעת נאשם בזילות דרכי השפיטה ובתי במשפט ת”פ 47795-10-11 מד”י נ’ נוהא משלב

שושנה פיינסוד כהן (עכו) מבזה את השפיטה בהרשעת נאשם בזילות דרכי השפיטה ובתי במשפט ת”פ 47795-10-11 מד”י נ’ נוהא משלב
שושנה פיינסוד-כהן. מבזה את מערכת המשפט
Spread the love

השופט שושנה פיינסוד כהן הרשיעה נאשם בזילות דרכי השפיטה. הנאשם התראיין אמר שנראה לו שאיזה שופט לקח שוחד. על זה העמידו אותו לדין.  אז מישהו אמר ששופט לקח שוחד. האם זה לא ייתכן? האם שופטים לא לוקחים שוחד? ראו השופט דן כהן שלקח שוחד מסימנס וברח לפרו. ראו אין ספור מקרים ששופטים ממנים כונסי נכסים שמוכרים דירות, ללא צורך, בלי לאפשר לאזרחים למכור את הנכסים שלהם בעצמם, והכונסים לתגמל אותם בחזרה.

האם מערכת המשפט כל כך “מסכנה” שהיא זקוקה להגנת הדין הפלילי, מפני כל מי שאומר ששופט כלשהו לקח שוחד, או ששופט מושחת, וכיוצא באלה? להיפך, כאשר מערכת המשפט כל כך מושחתת עצם ההעמדה לדין של מישהו שמדבר על זה, מראה שזו מערכת משפט במגננה, כי על ראש הגנב בוער הכובע.

שושנה פיינסוד כהן בהחלט מדגימה איך בתי משפט שואבים את הדין האיסלמיסטי ומיישמים את כללי דאע”ש לחיסול מהיר של כל מתנגדי המשטר. מי הבא בתור להרשעה? אסור לבקר את מערכת המשפט? לשופטים דם סמוק יותר? מה הנאשם בסך הכל אמר, שהשופט קיבל שוחד? שהשופט מג’נון כי הוא צורח כמו מטורף באולם? על זה מרשיעים? בשיא החוצפה שלה שושנה פיינסוד-כהן קובעת בסוף “אין להתעלם מכך כי חופש הביטוי והביקורת דווקא מהווה בסיס לחוסנן של רשויות המדינה….” איזה צבועה. ממש.

עוד על מעלליה: שושנה פיינסוד-כהן מורה למשטרה להחזיר תוך 3 …

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Print Friendly, PDF & Email
לורי שם טוב

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *