רועי כהן הגיבור הלאומי ניטרל היום מחבל בפתח-תקווה, יומיים אחרי זובור בכנסת ישראל ע”י גרושתו שגרמה למעצר בית שלו בחשד ל”חטיפת” בנו

Spread the love
Read Time13Seconds

יומיים אחרי שהופיעה בכנסת גרושתו של רועי כהן, ביחד עם עו”ד אסנת קרפלוס ממרכז רקמן, כשהגרושה מלכלכת ומטנפת את שמו של רועי כהן, היושב על לא עוול בכפו במעצר בית, לאחר שהואשם כי “חטף” את בנו שהיה במשמורתו, וגרושתו העלילה עליו שהוא “מסוכן, והיא חוששת לחייה”.

רועי כהן יצא להתאווררות לתפילה, בדיוק כאשר הגיע מחבל לפתח-תקווה ודקר 4 אזרחים.

הגיבור הלאומי רועי כהן, מספר שקפץ על המחבל, החטיף לו 2 בוקסים וניטרל אותו אל הרצפה.

בתמונה: כהן עם דם על היד, לאחר ניטרול המחבל. צילום: עצמי
בתמונה: כהן עם דם על היד, לאחר ניטרול המחבל. צילום: עצמי
זירת הפיגוע בפתח תקווה. צילום: דנה קופל
זירת הפיגוע בפתח תקווה. צילום: דנה קופל
מסע הטרור בפתח תקווה

כך מתייחסת מדינת ישראל לגיבוריה: השופטת עינת אבמן מולר (שלום ירושלים) “כל גבר מסוכן לילדיו. ראוי לנתק את כל הילדים מאבותיהם” – פרוטוקול המעצר של רועי כהן מ”י 24065-06-16

“נתתי לו שני בוקסים והוא נפל לרצפה” / גיל רונן

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/339760

רועי כהן רדף אחרי המחבל החמוש והשתתף בנטרולו. אחר כך תפס גם את מי שסייע למחבל. בשיחה עם ערוץ 7 הוא מספר את שאירע.

רועי כהן מפתח תקווה, בן 36, השתתף בלכידתו וניטרולו של המחבל שביצע את הפיגוע היום (חמישי) בעיר, ובלכידת החשוד בסיוע למחבל. בשיחה עם ערוץ 7 הוא סיפר על השתלשלות העניינים.

“יצאתי מהבית כדי להתפלל. פתאום אני רואה הרבה נשים וילדים צועקים ‘מחבל’, יצאתי מהאוטו ואני רואה את המחבל רץ ומישהו שאני מכיר רודף אחריו. הצלחתי להדביק אותו, נכנסנו למספרה, נטרלנו ממנו את הנשק והמחסנית”.

לדבריו המחבל ”קיבל מכות כמו שצריך” ואז הגיעה המשטרה למקום. ”היה לו נשק מאולתר כזה. יצאתי וראינו את המסייע שלו. הוא ניסה לברוח, נתתי לו שני בוקסים והוא נפל לרצפה. השוטר אמר לי ‘הוא שלי’ כי (אזרחים) רצו לעשות בו לינץ'”.

0 0

About Post Author

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.
0 %
Happy
0 %
Sad
0 %
Excited
0 %
Angry
0 %
Surprise
Print Friendly, PDF & Email
Please follow and like us:
error0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *