השופט שלמה אלבז מחלק כספים של חסרי ישע לעמותות אפוטרופוסות תמ”ש 55182-01-19

השופט שלמה אלבז מחלק כספים של חסרי ישע לעמותות אפוטרופוסות תמ”ש 55182-01-19
המרכז הישראלי לאפוטרופוסות לגניבת כספי חסויים באלימות בירוקרטית נגד חסויים לגזול כספם
Spread the love

עמותות האפוטרופוסות מרוויחים מיליוני שקלים על חשבון גניבת כספי חסויים וחסרי ישע. ראו בפסק הדין של השופט שלמה אלבז, איך הוא מחלק שלל, כאילו מדובר בכספים מהכיס שלו. מעתה, הגנבים לא יצטרכו להגיש בקשות לקבלת שכר טרחה. גם מקבלים כסף מהאפוטרופוס וגם גונבים את כספי החסויים, שחסכו בעמל רב כל ימי חייהם או שרצו לתת למי מבני המשפחה ירושה. עכשיו היורשים יאכלו חצץ.

כשיש סכסוך במשפחה, במקום להכריע מחלוקות בתוך המשפחה, השופט מוציא צו מינוי לאפוטרופוס חיצוני לרכוש החסוי חסר הישע, והאפוטרופוס מרוקן את כל רכוש ונכסי החסוי עד עפר.

כל עובדי עמותות האפוטרופוסות כולל עורכי הדין, מולטי מיליונרים, כתוצאה מגניבות וגזל רכוש חסרי ישע.

פסק דין חלוקת שלל רכוש חסרי ישע לעמותות אפוטרופוסות – שוד הכספים הגדול, תמ”ש 55182-0-19 השופט שלמה אלבז מחלק כספים שלא שייכים לו, קובץ pdf

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

One thought on “השופט שלמה אלבז מחלק כספים של חסרי ישע לעמותות אפוטרופוסות תמ”ש 55182-01-19

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *