עו”ד התפטר כי הסנגוריה לא שילמה לו שכר טרחה מתגמל הסנגוריה העלילה על לורי שם טוב שהיא מסרבת לייצוג מ”ת 14280-04-17

Spread the love
Read Time0Seconds

הזכות לייצוג משפטי בישראל הפכה כלי בידי השופטים והתביעה להפליל את הנאשמים לקראת הרשעה מובטחת, כשהסנגוריה משתפת פעולה עם 99% הרשעות ולא עושה דבר. כך למשל, בתיק הבלוגרים, הסנגורים מטעם הסנגוריה הציבורית הסכימו להגשת ראיות לא קבילות, ללא התנגדות.

בעניינה של לורי שם טוב, ביקשה הסנגוריה להגיש את הראש שלה שחוט על מגש של כסף לתביעה, כשהיא מונעת ממנה להגיש בקשות לשחרור ממעצר אינסופי, מונעת ממנה להגיש בקשות לקבלת חומרי חקירה, פעולות לקידום הגנה, כשהשופט הימן טען שיש יצוג, אז שם טוב לא יכולה לקדם את העניינים שלה בעצמה, וסירב לדון בבקשות שהוגשו בפניו.

הסנגוריה היא מונופול, חולשת על יצוג נאשמים דלי אמצעים, כשהיא יודעת שאין לה חלופה, לכן הסנגוריה עושה שרירים ומכתיבה לסנגורים שלה איך לצמצם עלויות ולשתף פעולה עם התביעה, כשהיא משלמת דמי לימוד מצחיקים לפי שכר שעתי של 100 ש”ח בשעה, שכר של בייביסיטר.

מאחר ועורכי הדין מטעם הסנגוריה מקבלים את שכרם מהסנגוריה, הם לא מתייחסים לנאשמים כאל לקוחות, שעומדים לדין ונושאים בעונש. כך קרה במקרה של לורי שם טוב.

הסנגור יוני רבינוביץ, פעל מטעם הסנגוריה הציבורית, לא שילמו לו שכר טרחה, והוא התפטר מהתיק. רק שהסנגוריה שקיבלה את התפטרותו של עו”ד רבינוביץ, לא טרחה להודיע לבית המשפט כי סיבת התפטרות הסנגור היא שהם לא משלמים לעו”ד כסף, והטילה את האשמה על לורי שם טוב, שהיא בעייתית, ולא ברת יצוג. הנה חלק ממכתבו של עו”ד רבינוביץ.

0 0

About Post Author

לורי שם טוב

עיתונאית הסוקרת רווחה, עוולות המבוצעות על ידי שופטים נגד אזרחים, וניצול לרעה של עובדות סוציאליות את תפקידן לרבות ניתוק ילדים מהורים, הוצאת ילדים לפנימיות, אומנה ומרכזי חירום, על פי החלטות בתי המשפט. לורי שם טוב אמא ל- 2 ילדים אשר הוצאו מחזקתה ע"י רשויות הרווחה בשנת 2009 באופן ברוטלי ובאמצעות שוטרים אשר נשלחו לקחת את ילדיה ממשמורתה ולהעבירם למרכז חירום. מאז לקיחת ילדיה של לורי שם טוב מחזקתה, החלה לשמש שופר להורים, אימהות ואבות אשר הגיעו עד סף אבדון, ואשר לולא הסיקור המקצועי והמסור, ולולא פרסום הטרגדיות שמערכת המשפט והרווחה גרמה להן, הם היו עוזבים את העולם הזה. לורי שם טוב זוקפת לזכותה מאות מקרים של התערבויות מוצלחות אשר הסתיימו בהשבת הילדים לחיק הוריהם.
0 %
Happy
0 %
Sad
0 %
Excited
0 %
Angry
0 %
Surprise
Print Friendly, PDF & Email
Please follow and like us:
error0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *