הזנחה חמורה של קטין בן 5.5 בבית שבתי לוי חיפה: נחבל במצחו מחלון אלומיניום שהושאר פתוח

הזנחה חמורה של קטין בן 5.5 בבית שבתי לוי חיפה: נחבל במצחו מחלון אלומיניום שהושאר פתוח
Spread the love

רשלנות והזנחה מזעזעת בבית שבתי לוי, חיפה, גרמה לפציעה חמורה של קטין, מצחו נפתח, והוא נזקק לתפרים בבית חולים בני ציון.

בטופס דוח שחרור מהמחלקה לרפואית ילדים דחופה, עולה, כי הקטין שוהה תחת השגחת וחסות בית שבתי לוי, שהשאירו חלון אלומיניום פתוח, והקטין נפצע במצחו מהתנגשות בחלון.

הקטין הוצא ממשמורת אימו בשל טענה שקרית של הזנחה, כשבסופו של דבר הקטין הוזנח במקום שאמור היה “לשמור” ולהגן על שלומו ובטחונו בבית שבתי לוי.

בבית שבתי לוי, לא עדכנו את האמא על פציעתו של בנה בזמן אמת, ולאם נודע בדיעבד, כי בנה נפצע.

זו ההוכחה שמוסדות הרווחה מוציאים קטינים ממשמורת הוריהם לשווא, והילדים נפצעים ונחבלים במקום שאמור “להגן” על שלומם.

בבית שבתי לוי, מועסקים מדריכים, חסרי הכשרה מקצועית, לרוב סטודנטים, המתחלפים חדשות ובקרים, כשאת הכסף הגדול גורפים מנהלי המוסד הנמצא בידיים פרטיות. מדובר במוסד כלכלי-רווחי, שכל מה שמעניין אותו זה תזרים המזומנים ותפוסה מלאה של מיטות בקטינים שלא אמורים להיות שם.

לו הקטין היה נפצע כשהיה במשמורת אימו, הרווחה היתה מבקשת להוציא את הקטין בצו חירום מביתו כתוצאה מהזנחה, אבל כשהקטין נפצע בבית שבתי לוי, ברווחה לא טרחו לעדכן את האמא על פציעת בנה.

עו”ד יוסי נקר, מומחה חוק הנוער טיפול והשגחה, פרסם בעמוד הפייסבוק שלו את הדברים הבאים:

 

 

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

3

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *