מניית בזק 12.09.2019

מניית בזק 12.09.2019
גרף 5h מניית בזק לתאריך 12.09.2019
Spread the love

בתמונה הראשית גרף 5h מניית בזק לתאריך 12.09.2019.

מיזוהו פיננסיאל – Mizuho Financial Group, Inc.Mizuho Finansharu Gurūpu, מקוצר ל- MHFG, או שנקרא בפשטות Mizuho, ​​היא חברת אחזקות בנקאית שבסיסה מחוז emtemachi בטוקיו, צ’ודה. פירוש השם “mizuho” הוא “אורז בשפע” ביפנית ו”יבול “במובן הפיגורטיבי. עם הקמתו היה זה הבנק הגדול ביותר בעולם לפי נכסים.

הבנק מחזיק בנכסים העולים על 1.8 טריליון דולר באמצעות שליטתו בבנק Mizuho ובחברות בנות אחרות הפועלות. האחזקות המשולבות של החברה מהוות את קבוצת השירותים הפיננסיים השנייה בגודלה ביפן. העסקים הבנקאיים שלה מדורגים במקום השני ביפן אחרי מיצובישי UFJ Financial Group וה -14 בעולם בסך כל הנכסים החל מדצמבר 2017. [6] זו החברה ה -90 בגודלה בעולם לפי דירוג פורבס החל ממאי 2017. [7] למניותיה יש רישום ראשוני בבורסת טוקיו.

Mizuho מציע מגוון שירותים פיננסיים, כולל שירותי בנקאות, ניירות ערך, נאמנות וניהול נכסים, המעסיקים יותר מ- 56,000 עובדים בכל 880 משרדים.

מניית PhaseBio – פאסביו

ספטמבר  2019 – PhaseBio Pharmaceuticals, Inc. פועלת כחברה ביו-פרמצבטית. החברה מפתחת פוליפפטידים דמויי אלסטין כדי להגדיל את מחצית החיים, היעילות והקלות במתן תרופות טיפוליות. התרופות PhaseBio מקדמות את התרופות שלה לטיפול במחלות אנדוקריניות, מטבוליות וכלי לב.

PhaseBio  נסחרת בנסד”ק סימול PHAS.

 

Print Friendly, PDF & Email
אדם

אדם

ביום 27/2/17 נעצרה העיתונאית לורי שם טוב מעצר פוליטי, על פרסום כתבות ביקורת על שופטים, עובדים סוציאליים ועובדי ציבור. השופטת רונית פוזננסקי כץ שטיפלה בחלק נכבד של בקשות המשטרה לצווי חיפוש במחשבים של שם טוב, הודתה בתיק אחר (אלוביץ-בזק) כי קיבלה את פני השוטרים אצלה בבית, ולא בבית המשפט, כי השוטרים בחרו בה כי ידעו שהיא נוהגת לחתום ולתת להם את כל מבוקשם ללא בעיות וללא חקירות, ולמעשה שימשה השופטת פוזננסקי כץ, סניף של הפרקליטות בתוך בית המשפט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *